Ewelina Lisowska otworzyła się na temat ślubu. "Nie mam takich marzeń"

Ewelina Lisowska opowiedziała, czy marzy o ślubie i białej sukni
Ewelina Lisowska o swoim ślubie i organizacji wesela
Źródło: Piotr Andrzejczak/mwmedia
Ewelina Lisowska długo nie wypowiadała się na temat swojego życia uczuciowego, związków i dalszych planów. Teraz uchyliła rąbek tajemnicy. Ewelina Lisowska wyznała, że choć wcale nie spieszy jej się do ślubu, wie, jak mogłaby wyglądać ta uroczystość. W co gwiazda chciałaby się ubrać?

Ewelina Lisowska nie chwali się w mediach społecznościowych swoim życiem prywatnym. Piosenkarka uwielbia podróżować i to właśnie kadry z wakacji zapełniają jej profil na Instagramie. Fani jednak są szalenie ciekawi, co słychać u niej prywatnie. Co wiadomo na temat jej miłości i planów na przyszłość?

Partner Eweliny Lisowskiej. Czy piosenkarka odnalazła miłość?

Ewelina Lisowska ceni towarzystwo swoich przyjaciół. Gdy w sierpniu zeszłego roku obchodziła 30. urodziny, zamieściła kilka zdjęć z imprezy na Instagramie. Dodała wtedy opis do zdjęcia z tajemniczym mężczyzną.

"Mam 30 lat i jestem dokładnie tam, gdzie powinnam być, wśród ludzi i zwierząt, których kocham" - napisała.

Internauci od razu zwrócili uwagę na mężczyznę, który czule obejmował piosenkarkę na zdjęciu. Był nim Andi Mancin - kierowca rajdowy o polsko-włoskim pochodzeniu. Ewelina Lisowska spędziła z nim później wakacje w Chorwacji. Jednak nigdy nie przedstawiła go oficjalnie jako swojego partnera. Andi Mancin w przeszłości był związany z Joanną Opozdą, obecną żoną Antka Królikowskiego. Mężczyzna wziął udział w programie TVN "Ugotowani". Prowadzi swój kanał w serwisie YouTube, w którym oddaje się swojej pasji, czyli motoryzacji.

Maja Hyży o ślubnych planach
Maja Hyży w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską z serwisu cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o ślubnych planach.
Źródło: Co za Tydzień

Ewelina Lisowska o swoim ślubie

Ewelina Lisowska nie wypowiada się jeszcze na temat swojej przyszłości z nowym partnerem. Jednak zapytana przez reporterkę "Jastrząb Post" o wizję ślubu, podzieliła się swoimi przemyśleniami.

"Jeśli już by do tego miało dojść, to pewnie na drugim końcu świata. Może ślub wzięłabym w spodniach. Ale w ogóle na ten temat nie gdybam, bo ani nie mam takich marzeń, ani to nie jest moim życiowym celem. Jeśli coś takiego miałoby się z jakiejkolwiek przyczyny wydarzyć, to nie wiem, jakby miało to wyglądać, ale podejrzewam, że bardzo kameralnie" - wyznała piosenkarka w rozmowie.

Wiele par decyduje się na pomoc profesjonalistów w organizacji ślubu. Tzw. konsultant ślubny (wedding planner) to bardzo popularna opcja. Narzeczeni nie muszą martwić się o dopinanie szczegółów, tylko określają swoją wizję i plan na uroczystość. Ewelina Lisowska stwierdziła, że nie potrzebuje takiej pomocy. Jeśli tylko zdecyduje się kiedyś na zamążpójście, sama poradzi sobie z organizacją wesela.

"Jestem na tyle poukładana, że jak sama tego nie zrobię, to nikt inny mi tego nie ułoży" - powiedziała.

Przeczytaj więcej:

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Andrzejczak/mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości