Taeil został oskarżony o przestępstwo seksualne. Popularny gwiazdor k-popu został wyrzucony z zespołu NCT, w którym występował od 2016 roku. Sprawą już zajęła się policja w Seulu. Moon Tae-il nie odniósł się do stawianych mu zarzutów.
- Moon Tae-il, znany jako Taeil to koreański wokalista
- Gwiazdor k-popu został oskarżony o przestępstwo seksualne. Sprawą obecnie zajmuje się policja
- Wytwórnia SM Entertainment rozwiązała współpracę z piosenkarzem i wydaliła go z zespołu NCT, w którym występował od ośmiu lat
Moon Tae-il to koreański piosenkarz znany szerzej pod pseudonimem Taeil. Muzyk do tej pory był związany z zespołem NCT, ale teraz nad jego karierą zawisły czarne chmury. Wytwórnia SM Entertainment poinformowała bowiem, że wokalista został wydalony z formacji po tym, jak został oskarżony o przestępstwo seksualne.
Gwiazdor k-popu oskarżony o przestępstwo seksualne
Koreańska wytwórnia zdecydowała się zerwać współpracę z gwiazdorem i wydała w tej sprawie specjalne oświadczenie w mediach społecznościowych. Sprawą przestępstwa, którego miał się dopuścić Taeil, zajmuje się obecnie seulska policja.
Wytwórnia nie określiła charakteru zarzucanego mu czynu. W oświadczeniu stwierdzono natomiast, iż 'uznając powagę sytuacji' zdecydowano o tym, że Taeil 'nie może kontynuować swojej działalności w zespole'- przekazało BBC.
Wytwórnia zabrała głos ws. Taeila, gwiazdora k-popu
Taeil występował w zespole NCT od 2016 roku i nie odniósł się do stawianych mu zarzutów. Koreańska wytwórnia zapewniła internautów, że jest w stałym kontakcie z policją i prokuraturą. Przedstawiciele SM Entertainment przeprosili także za "kontrowersje wywołane przez ich artystę".
Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na Instagramie, Facebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.
- Martyna Wojciechowska relacjonuje rejs z Kabulą na jeziorze. "Przewrócony katamaran i akcja ratownika"
- Mariah Carey oskarżyła siostrę o piekło na ziemi. "Miałam 12 lat, odurzyła mnie Valium, oferowała kokainę"
- Roksana Węgiel pokazała wysadzaną diamentami obrączkę. Jest większa, niż jej palec. "Topka Polski"
Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga
Źródło zdjęcia głównego: Getty Images North America