Hubert Urbański ma 27-letnią córkę Krystynę. Po tacie odziedziczyła poczucie humoru

Autor:
Martyna
Mikołajczyk
Hubert Urbański ma 27-letnią córkę

Hubert Urbański jest miłośnikiem tatuaży. W programie "Milionerzy" ukrywa je pod doskonale skrojonym garniturem. Jednak gdy elegancki strój zamienia na ten bardziej codzienny, spod rękawów wyłaniają się kolejne "dziary". Wśród nich jest ta najważniejsza, z inicjałami córek.

Najbardziej podobna do prezentera zdaje się być Krystyna Engelmayer-Urbańska - przynajmniej jeśli chodzi o cechy charakteru. 27-latka odziedziczyła po ojcu wyjątkowe poczucie humoru, a dzięki temu ci dwoje stworzyli naprawdę wyjątkową relację.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Ewa Szykulska o udziale w serialu "Mój Agent"
Ewa Szykulska o udziale w serialu "Mój Agent" Ewa Szykulska o udziale w serialu "Mój Agent"

Krystyna Engelmayer-Urbańska - czym zajmuje się 27-letnia córka Huberta Urbańskiego?

Krystyna to młodsza córka z pierwszego małżeństwa Huberta Urbańskiego z Urszulą Engelmayer. Przyszła na świat 17 grudnia 1994 roku i dziś jest już absolwentką studiów artystycznych. Aktywnie angażuje się w walkę o prawa kobiet, tworząc plakaty dla różnych organizacji i inicjatyw. Na swoim koncie na Instagramie regularnie dzieli się zdjęciami, dokumentującymi jej prywatne życie i relacje z bliskimi.

Krystyna Engelmayer-Urbańska spędza wiele czasu z tatą. Mają podobne poczucie humoru i podobne spojrzenie na wiele spraw. Hubert Urbański jest dumny ze swoich czterech córek, a nawet wytatuował na palcach prawej dłoni inicjały ich imion.

Hubert Urbański chwali się córką na Instagramie

Mimo że Hubert Urbański nie eksponuje zbytnio swojego życia prywatnego, od czasu do czasu publikuje na swoim profilu na Instagramie zdjęcia z córkami. W 2019 roku, z okazji urodzin Krystyny, internauci składali dziewczynie najlepsze życzenia w komentarzach, podkreślając jej podobieństwo do ojca. Jak się wydaje, związek między tą dumną córką a jej kochającym tatą jest niezwykle silny.

"Moja super @engelmayer kończy dzisiaj 25 lat" - napisał dumny ojciec.

"Ale podobna do taty, najlepszego ślicznotko”;

„Najlepszego dla pańskiej córki, taka podobna jest do pana";

"Śliczna! Wszystkiego co najlepsze dla Jubilatki" - pisali internauci.

My za to składamy serdeczne życzenia samemu Hubertowi Urbańskiemu. Prezenter TVN obchodzi dziś bowiem 57. urodziny.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości