Ilona Łepkowska o Tomaszu Karolaku. "Rozmienił swój potencjał na drobne"

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Ilona Łepkowska, Tomasz Karolak

Ilona Łepkowska w ostatnim wywiadzie oceniła kondycję polskich aktorów. Przyznała, że na rodzimym poletku często obserwuje rozmienianie potencjału na drobne. Jako przykład podała karierę Tomasza Karolaka.

Ilona Łepkowska, znana scenarzystka, wypromowała wiele gwiazd, filmów i seriali. Film "Och Karol 2" na podstawie jej scenariusza możecie oglądać na platformie player.pl. Wystarczy kliknąć TUTAJ.

Ostatnio niekwestionowana ikona wśród twórców "małego ekranu" udzieliła wywiadu, w którym podzieliła się spostrzeżeniami nt. polskich gwiazd. Zauważyła m.in., że dobra zapowiedź aktora nie zawsze skutkuje rozwojem talentu.

Co jeszcze powiedziała? Sami zobaczcie.

Ilona Łepkowska o polskich aktorach

Ilona Łepkowska słynie nie tylko z ciekawych scenariuszy, ale i ciętych ripost. Scenarzystka nie owija w bawełnę i zawsze mówi to, co mysli. Tak było i tym razem, kiedy reporterka Jastrząb Post zapytała ją o polskich aktorów.

"Wiem, że są aktorzy, którzy się dobrze zapowiadają. Czasem jest tak, że ta dobra zapowiedź nie skutkuje rozwojem tego talentu i drogi zawodowej w dobrym kierunku. Takich przypadków jest sporo. Natomiast ja jestem daleka od takich ocen, bo byłam świadkiem wielu nagłych wskrzeszeń, że nagle aktor, albo aktorka, o których wydawało się, że zapomnieliśmy, albo grał w jakiś B produkcjach, nagle gra jakąś wybitną rolę, za którą dostaje nagrodę na festiwalu w Gdyni czy gdzieś indziej i staje się rozchwytywany i bardzo popularny" - powiedziała.

"Listy do M.5". Aleksandra Popławska i Tomasz Karolak o pracy na planie filmu
"Listy do M.5". Aleksandra Popławska i Tomasz Karolak o pracy na planie filmu Źródło: Co Za Tydzień

Scenarzystka podkreśliła, że czasem samoistne wygaszanie kariery wynika z "wyskakiwania z lodówki", przez co szybko nudzi się widzom i dostaje mniej angaży.

"Czasem jest tak, że ta kariera się wyczerpuje dosyć szybko dlatego, że aktor jest wszędzie i następuje znudzenie i znużenie. Każdy z nas potrafi wymienić nazwiska takich aktorów i aktorów, którzy grali w trzech serialach jednocześnie emitowanych o tej samej porze, a jednocześnie widziano ich w komediach romantycznych" - powiedziała.

Ilona Łepkowska o Tomaszu Karolaku

Ilona Łepkowska jako przykład aktora, który nie wykorzystał ogromnego potencjału i talentu, podała Tomasza Karolaka.

"Aktor, który swój potencjał rozmienił na drobne, to moim zdaniem Tomasz Karolak. To bardzo zdolny aktor. Ja naprawdę chciałabym go zobaczyć w jakieś roli dramatycznej, a nie w takich samych wygłupach, które już widziałam sto razy. On jest w tym bardzo dobry, bardzo jest fajnie, ja się z tego zawsze śmieje. To jest zawsze mocny punkt, nawet gdy to jest epizod. Ja chciałabym go zobaczyć w roli na miarę jego talentu" - stwierdziła.

Też chcielibyście zobaczyć Tomasza Karolaka w zupełnie innej odsłonie? Dajcie znać w komentarzu.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MW Media

Pozostałe wiadomości