Aleksandra Żebrowska odpowiada na uszczypliwy komentarz. "Nareszcie ubrana i umyta"

Aleksandra Żebrowska odpowiada internautce
Aleksandra Żebrowska odpowiada internautce
Źródło: MWMEDIA
Aleksandra Żebrowska w sieci nie ma łatwo. Jej działalność nie zawsze spotyka się z uznaniem internautów. Wpisy żony Michała Żebrowskiego potrafią wzbudzić niemałe kontrowersje i wówczas pod postami roi się od negatywnych komentarzy. Tym razem pod zdjęciem Aleksandry Żebrowskiej internautka doceniła, że kobieta jest ubrana i umyta. Autorka nie pozostawiła tego bez odpowiedzi.

Aleksandra Żebrowska jest żoną aktora Michała Żebrowskiego. Małżonkowie doczekali się czwórki dzieci. Żona gwiazdora jest dosyć nietypową influencerką. Jej wpisy często spotykają się z krytyką ze względu na to, że Aleksandra Żebrowska stroni od pokazywania cukierkowej wersji życia. To nie wszystkim przypada do gustu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Film Royalsi
Koronacja Karola III. Najważniejsze momenty z życia nowego króla
Źródło: cozatydzien.tvn.pl/Getty Images/Pixabay

Aleksandra Żebrowska - działalność w mediach społecznościowych, Instagram

Aleksandra Żebrowska dosyć często jest krytykowana za działalność w sieci. Publikowane przez nią materiały wzbudzają kontrowersje nie tylko wśród internautów, ale niekiedy również w mediach. To jednak nie odstrasza dumnej mamy, która nie ma zamiaru dostosowywać się do wyśrubowanych standardów piękna, które na co dzień oglądają nastolatki. Niedawno Aleksandra Żebrowska wzięła nawet udział w kampanii jednej z popularnych marek kosmetycznych, w której podkreślano, jak ogromny wpływ na młodszych odbiorców ma to, co śledzą w mediach społecznościowych.

Toteż Aleksandra Żebrowska stawia na naturalność, co nie wszystkim się podoba. Często w komentarzach pod jej zdjęciami można znaleźć wpisy, w których obserwujący wytykają jej niechlujność i przedstawianie siebie w swojej najgorszej wersji. Influencerka porusza kwestie, które w społeczeństwie uznawane są za tabu, co również wielu internautów nie odbiera pozytywnie. Dużym echem odbiło się zdjęcie, na którym Aleksandra Żebrowska została uwieczniona podczas karmienia piersią najmłodszej pociechy przy jednoczesnym korzystaniu z toalety. To wywołało niespotykaną dotąd burzę!

Przeczytaj też: Aleksandra Żebrowska pokazała ciążowy brzuszek. "Nie mów, że piąte"

Pokazywanie macierzyństwa bez filtra to główny element prowadzonej przez Aleksandrę Żebrowską działalności edukacyjnej. Czy społeczeństwo nie jest gotowe na naturalność?

Aleksandra Żebrowska odpowiada hejterce

Z pewnością część internautów nie jest gotowa na rzeczywistość, którą prezentuje Aleksandra Żebrowska i wcale tego nie ukrywa. Choć niekiedy na influencerkę wylewa się hejt, ta nie pozostawia go bez odpowiedzi. W charakterystyczny dla siebie dość ironiczny sposób punktuje krytyków, zwracając im głośno uwagę.

Niedawno Aleksandra Żebrowska opublikowała zdjęcie, będące jednocześnie reklamą jej marki własnej. Pod wpisem pojawił się komentarz internautki, w którym nawiązała do innego popularnego wpisu kobiety.

"#umyta #ubrana #uczesana" - napisała.

W podobnym tonie został utrzymany komentarz internautki.

"O proszę, nareszcie ubrana i umyta!" - napisała.

Aleksandra Żebrowska nie pozostawiła uszczypliwego komentarza bez odpowiedzi.

"Ale z cycem na wierzchu" - zripostowała, dodając smutną buźkę.

Jak myślicie, czy w internecie jest miejsce na naturalność?

Aleksandra Żebrowska odgryza się internautce
Aleksandra Żebrowska odgryza się internautce
Źródło: Instagram @olazebrowska
Fundacja TVN 1,5%
Fundacja TVN 1,5%

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości