Iwona Węgrowska zdradziła szczegóły rozstania z partnerem. Poszło o zazdrość

Iwona Węgrowska tłumaczy powody rozstania z partnerem
Iwona Węgrowska tłumaczy powody rozstania z partnerem
Źródło: MWMEDIA
Iwona Węgrowska zdradziła powody rozstania z Maciejem Marcjankiem. Ich burzliwy związek kończył się już kilka razy, teraz wygląda jednak na to, że rozstanie jest definitywne. Wokalistka zdradza, co myśli o tym jej siedmioletnia córka.

Iwona Węgrowska u szczytu kariery mogła pochwalić się naprawdę pokaźną liczbą fanów. Stąd zainteresowanie jej życiem prywatnym nie słabnie do dziś. Okazuje się, że wokalistka nie ma szczęścia w miłości. Swego czasu głośno spekulowano, że ułożyła sobie życie u boku Macieja Marcjanika. Niestety ich miłość okazała się nie przetrwać próby czasu. Teraz wokalista zapowiada, że z mężczyznami skończyła raz na zawsze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

czt_04
Margaret pokazała swój dom. Opowiedziała o swoim azylu
Źródło: Co Za Tydzień

Iwona Węgrowska zdradza szczegóły rozstania

Ostatnio Iwona Węgrowska ujawniła, że rozstała się z partnerem, Maciejem Marcjanikiem. Mimo że razem wychowali córkę Lilię, ich związek zawsze wydawał się co najmniej burzliwy. Informację o rozstaniu wokalistka podała mediom już w 2017 roku, ale kilka miesięcy później ogłosiła zaręczyny.

Dwa lata później wyznała, że planują ślub, ale i tym razem się rozstali — wydaje się, że na dobre. Gwiazda wyznała, że nie jest to najłatwiejszy okres w jej życiu. Próbując wrócić do normalności, postanowiła opowiedzieć publicznie o szczegółach przykrej sytuacji.

"Jest mi bardzo trudno z tym rozstaniem. To również bardzo trudne dla mojej rodziny, dla mojej mamy, dla mojej córki. Próbuję się podnieść (...). Chyba za bardzo go kochałam. To nas zniszczyło. Zazdrość nas zniszczyła. Po prostu nadal bardzo go kocham, mimo że nie możemy być razem. Każde z nas poszło w swoją stronę" — powiedziała Iwona Węgrowska w rozmowie z Jastrząb Post.

Córka Iwony Węgrowskiej poprosiła mamę, by nie przyprowadzała mężczyzn do domu

Po burzliwym rozstaniu Iwona Węgrowska nadal wypowiada się o byłym partnerze w superlatywach. Przede wszystkim podkreśla, że jest wspaniałym ojcem dla ich córki. Wokalistka wyjawiła też, że nie zamyka się na miłość, ale nie szuka już stałych partnerów. Prawdopodobnie wynika to również z prośby córki Liliany, która poprosiła matkę, żeby nie przyprowadzała obcych mężczyzn do domu.

"Nie chcę wiązać się z nikim innym" — zapowiedziała Iwona Węgrowska w rozmowie z Jastrząb Post.

Reakcji siedmiolatki trudno się dziwić. Niedawno wokalistka chwaliła się, że jej córka jest w mamie prawdziwie zakochana. Mimo że wokalistka stara się trzymać dziewczynkę z dala od imprez branżowych i wścibskich obiektywów paparazzi, ta show-biznes zdaje się mieć we krwi.

"Moja córka staje na jakichś takich podestach, zakłada szpilki, sukienkę, maluje się i po prostu ona jest wtedy gwiazdą – tańczy i śpiewa moje piosenki" — mówiła Iwona Węgrowska w rozmowie z Newserią.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości