Izabela Kuna dodała zdjęcie sprzed lat. Na uwagę zasługuje kapelusz gwiazdy

Izabela Kuna pokazała zdjęcie sprzed lat
Izabela Kuna pokazała zdjęcie sprzed lat
Źródło: mwmedia
Izabela Kuna za pośrednictwem swojego konta w serwisie Instagram zaprezentowała swoje zdjęcie sprzed lat. Przy okazji gwiazda podzieliła się listem od "siostry". Na fotografii widać, że aktorka od zawsze uwielbiała kapelusze.

Izabela Kuna jest polską aktorką filmową, serialową i teatralną. Zagrała w m.in. w filmie "Teściowie", serialu TVN "Nieobecni" czy sztuce teatralnej "Imieniny". Prywatnie gwiazda jest w związku z Markiem Modzelewskim. Para ma razem syna Stanisława. Aktorka ma również córkę Nadię ze związku z Dariuszem Kurzelewskim.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

"Teściowie 2". Co czeka widzów w drugiej części przygód?
"Teściowie 2". Wizyta na planie zdjęciowym. Izabela Kuna, Maja Ostaszewska, Adam Woronowicz
Źródło: "Co za Tydzień"

Izabela Kuna dodała swoje zdjęcie sprzed lat

Izabela Kuna jest aktywna w swoich mediach społecznościowych. Gwiazda dodaje tam swoje zdjęcia z planów zdjęciowych produkcji, w których akurat gra. Czasem też dzieli się zdjęciami z chwil prywatnych. Tym razem Izabela Kuna zdecydowała się podzielić ze swoimi fanami jednym z archiwalnych zdjęć sprzed lat.

Gwiazda na wspomnianej fotografii ubrana jest w kapelusz. Do zdjęcia aktorka dodała podpis, którego treść stanowi jej list od "siostry". W rzeczywistości gwiazda jest jedynaczką, a posty oznaczone hasztagiem "listydosiostry" są wyrazem literackiej fantazji aktorki. "Siostra" gwiazdy ma mieć na imię Teresa i od lat mieszkać w Stanach Zjednoczonych.

"Listy do siostry narodziły się w mojej głowie w naturalny sposób — po prostu chciałam być Teresą. To jest kobieta, która ma wszystko, czego ja nie mam. Każdy takie relacje ma w swojej rodzinie..." - powiedziała w wywiadzie dla magazynu "Zwierciadło".

Z treści "korespondencji" możemy wywnioskować, że Izabela Kuna od dawna ma słabość do kapeluszy i nie tylko...

"Isabelle, ma belle! Takie zdjęcie twoje znalazłam ostatnio w mojej amerykańskiej torebce "viva vege". Jak Ty się dramatycznie posunęłaś… Zawsze wzruszała mnie Twoja słabość do kapeluszy i brzydkich jak stodoła chłopców. Coś się zmieniło? Z tego, co pisała babcia Aniela, ciągnie Cię do lat osiemdziesiątych i celujesz w typ Limahla. Nie wtrącam się. To Ty wsadziłaś stówę do doniczki i myślałaś, że urośnie. Kończę, bo Bryan czeka na mnie w łóżku, będziemy układać Lego dla dorosłych i bawić się w 'teraz ja'. Tęsknię świnio! Twoja siostra Teresa. For English Press One : Take off your hat and breath" - brzmi podpis pod zdjęciem dodanym przez Izabelę Kunę.

Izabela Kuna i Marek Modzelewski - historia miłości

Izabela Kuna i Marek Modzelewski poznali się w pracy. Para jest razem od 20 lat. Poznali się w 2004 roku w Teatrze Nardowym. Mąż gwiazdy jest lekarzem oraz dramaturgiem. Po latach wspominają, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Oboje mają za sobą nieudane małżeństwa i też oboje zdecydowali się na danie miłości jeszcze jednej szansy.

Izabelę Kunę i Marka Modzelewskiego jak sami mówią, połączył dystans do samych siebie oraz poczucie humoru. Jednak są też rzeczy, które dzielą gwiazdorską parę, jak chociażby to, że aktorka uwielbia zakupy oraz jest duszą towarzystwa.

Mąż gwiazdy lubi ciszę, nie lubi hucznych imprez oraz lubuje się w samotnych wędrówkach po lesie. Wspomniany idealny balans z pewnością przyczynił się do tego, że są razem już tak długo i jak sami mówią, nie chcą niczego w sobie zmienić, ponieważ pokochali się za to, jakimi są ludźmi.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości