Gwiazdy

Janusz Chabior wziął ślub kościelny. "Jestem niewierzący, ale było to magiczne"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
"Viva!"
Janusz Chabior i Agata Wątróbska

Janusz Chabior i Agata Wątróbska tworzą szczęśliwy związek. Para stanęła na ślubnym kobiercu w czerwcu 2020 roku, kiedy to szalejąca w kraju pandemia sprawiła, że wesela odbywały się w znacznie mniejszym gronie. Jak się okazuje, Janusz Chabior, choć jest niewierzący, wziął z aktorką ślub kościelny.

Janusz Chabior jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów teatralnych, filmowych i telewizyjnych. Mężczyzna o nietuzinkowej urodzie zapada widzom w pamięć, a role przez niego wykreowane są mięsiste i charakterne. Prywatnie Janusz Chabior jest miłośnikiem zwierząt. W szeregi Chabiorów jakiś czas temu wstąpił pies Henio. Pupil nie miał łatwo w życiu - pochodzi z Ukrainy. Zanim przyjechał do Polski, po jego tylnych łapach przejechał czołg. Pies dochodzi do siebie pod czujnym okiem Janusza Chabiora. Aktor niedawno pożegnał swojego ukochanego psa Batmana. Wraz z żoną postanowili uczcić jego pamięć w wyjątkowy sposób, o czym przeczytacie na cozatydzien.tvn.pl:

Janusz Chabior i jego żona w wyjątkowy sposób uczcili śmierć psa. "Będziemy go nosić nie tylko w sercu"

Dalsza część artykułu pod wideo.

Michel Moran o najczęściej popełnianych błędach przez Polaków w gotowaniu
Michel Moran o najczęściej popełnianych błędach przez Polaków w gotowaniu Michel Moran o najczęściej popełnianych błędach przez Polaków w gotowaniu

Janusz Chabior o ślubie kościelnym z Agatą Wątróbską

Choć Janusz Chabior i Agata Wątróbska są razem zaledwie od kilku lat, już w czerwcu 2020 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Para bez wahania zdecydowała się na ślub kościelny. W wywiadzie udzielonym Beacie Nowickiej dla magazynu "Viva!" aktor przyznał, że nie jest osobą wierzącą, jednak mężczyzna w obrączce "jest sexy".

"Mężczyzna w obrączce jest sexy. To symbol, który wiąże się z tym, że muszę być odpowiedzialny za moją rodzinę. Taki mój totem. Amulet" - powiedział Janusz Chabior.

Agata Wątróbska nie ukrywała, że jest wierząca, toteż ślub kościelny był dla niej bardzo istotny.

"Jestem osobą wierzącą. Bez względu na to, jak bardzo nasz obecny rząd i niektórzy kościelni hierarchowie starają się zbrzydzić nam religię, dla mnie wiara pozostała ważna. Chciałam mieć ślub kościelny" - stwierdziła aktorka.

Choć Januszowi Chabiorowi z wiarą nie jest po drodze, wydarzenie było dla niego magiczne. Wszystko za sprawą księdza, który przeprowadził młodych przez ceremonię i stał się dla aktora niczym bliska osoba.

"Jestem osobą niewierzącą, ale dla mnie również było to magiczne przeżycie, bo wyjątkowy był człowiek, który udzielał nam ślubu. Człowiek to słowo klucz" - dodał.

Para pobrała się w czasie pandemii COVID-19, kiedy to organizacja zwyczajnych, hucznych wesel była zakazana. Dla świeżo upieczonych małżonków nie było to jednak problemem.

"To był jeden z najbardziej wzruszających momentów w moim życiu. Kiedy powiedzieliśmy sobie 'tak', wszyscy płakali. Braliśmy ślub w pandemii. Udało nam się uniknąć hucznego wesela z bigosem. Była pizza, białe wino i garstka najbliższych ludzi" - powiedział Janusz Chabior.

Janusz Chabior i Agata Wątróbska - historia miłości

Janusz Chabior i Agata Wątróbska poznali się w 2014 roku. Pracowali na jednym planie filmowym, jednak miłość nie trafiła ich niczym grom z jasnego nieba. W rozmowie z Galą aktor przyznał kiedyś:

"Widać, to nie był nasz czas. Musieliśmy jeszcze trochę przeżyć osobno, nie byliśmy wtedy na siebie gotowi".

Uczucie zakiełkowało 4 lata później. Po raz kolejny spotkali się na sylwestrowej imprezie organizowanej przez wspólnych znajomych. Wówczas zwrócili na siebie szczególną uwagę.

"Minęło zaledwie pół godziny, gdy patrząc na nią, pomyślałem: kurczę, taka fantastyczna dziewczyna i przyszła tutaj sama?! Niemożliwe. Chyba jakiś narzeczony gdzieś się kręci. Szybko jednak okazało się, że Agata jest akurat bez pary. I jak się do siebie przysiedliśmy, tak już zostało. Od początku bardzo dużo się śmialiśmy, żartowaliśmy. A nasza wielogodzinna rozmowa skończyła się wspólnym selfie z gorącym pocałunkiem" - przyznał Janusz Chabior w jednym z wywiadów.

Już w 2019 roku aktor postanowił oświadczyć się wybrance, a ta się zgodziła. Niezwykłą chwilę przeżywali we Włoszech, będąc w podróży po najpiękniejszych zakątkach kraju.

Na nasze pierwsze superwakacje wybraliśmy Sycylię. Już gdzieś wisiało w powietrzu to, że się Agacie oświadczę. Zależało mi na romantycznym wymiarze tej sytuacji. A skoro jesteśmy na Sycylii, to gdzie indziej miałbym to zrobić? W pięknym miasteczku Corleone, na starym mieście, tuż przy katedrze, usłyszałem: Tak, chcę być twoją żoną

Para stanęła na ślubnym kobiercu w czerwcu 2020 roku.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: "Viva!"

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości