Zabawna sprzeczka Jennifer Aniston i Adama Sandlera. Poszło o bluzę

Autor:
Kamila
Jamrożek
Jennifer Aniston i Adam Sandler

Czy prawdziwy przyjaciel powinien dzielić się szczerą opinią na temat wyborów modowych? Dokładnie tak postąpiła Jennifer Aniston wobec swojego długoletniego przyjaciela i współgwiazdora, Adama Sandlera, na czerwonym dywanie podczas premiery ich nowego filmu "Zabójcze wesele". Nagranie stało się viralem na Tik Toku.

Jennifer Aniston i Adam Sandler ponownie spotkali się na planie filmowym. Oboje mają już za sobą kilka wspólnych produkcji, a tym razem pojawili się razem w drugiej części filmu "Murder Mystery". Doszło między nimi do zabawnej rozmowy. Jak się okazuje, także poza ekranem dogadują się jak stare dobre małżeństwo.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Propozycje HBO Max

"Sukcesja". Sarah Snook i Kieran Culkin o sukcesie serial
"Sukcesja". Sarah Snook i Kieran Culkin o sukcesie serial "Co Za Tydzień"
wideo 2/11

Jennifer Aniston i Adam Sandler – wspólne role

Adam Sandler i Jennifer Aniston powracają na ekrany w kontynuacji filmu "Murder Mystery" (pl. "Zabójczy rejs") z 2019 roku. W pierwszej części filmu para zagrała małżeństwo, które w trakcie wakacji zostaje wplątane w zagadkę kryminalną. W drugiej części zatytułowanej po polsku "Zabójcze wesele" fabuła również będzie skupiać się na tajemniczych wydarzeniach z udziałem postaci granych przez hollywoodzkie gwiazdy.

Zdjęcia do filmu zostały już ukończone, a premiera planowana jest na lato 2023 roku. Reżyserem kontynuacji produkcji jest Kyle Newacheck, a scenariusz został ponownie napisany przez Jamesa Vanderbilta. Jennifer Aniston i Adam Sandler są dobrze znani widzom z powodu udziału w wielu komediach. W rozmowie z "USA Today" aktorka przyznała, że relacja z Sandlere'em pozwala im na dobrą zabawę na planie zdjęciowym, co przekłada się na ich ekranową chemię.

Oprócz wspomnianych produkcji para zagrała razem w komedii "Żona na niby" W filmie Danny Maccabee, którego gra Adam Sandler poznaje kobietę swoich marzeń, która myśli jednak, że ten ma żonę. Mężczyzna zmusza więc swoją wierną asystentkę Katherine (Jennifer Aniston) do udawania jego wkrótce byłej żony. Cała grupa trafia na szalony weekendowy wypad na Hawaje. W trakcie tego absurdalnego weekendu odkrywają swoje granice wytrzymałości i jak daleko można się posunąć dla miłości.

Jennifer Aniston i Adam Sandler – zabawny filmik

Jennifer Aniston zachwyciła swoich fanów na premierze filmu w kreacji z domu mody Versace. Sukienka wykonana z łańcuszków, lekko prześwitująca, podkreślała idealnie jej sylwetkę, eksponując zgrabne nogi i odsłaniając plecy. W przeciwieństwie do niej, Adam Sandler pojawił się na czerwonym dywanie w białej bluzie, szerokich spodniach i sportowych butach. Kamery "Entertainment Tonight" rejestrowały spotkanie aktorów, podczas którego gwiazda krzyknęła:

"Co do diabła ty robisz?! Nie będę koło niego stać!"

Na to Adam Sandler odpowiedział, że przecież napisała mu, aby założył bluzę.

Jennifer Aniston ripostowała:

"Napisałam: Proszę, NIE zakładaj bluzy"

Po tym krótkim nieporozumieniu Jennifer Aniston zdecydowała, że nie warto o tym dalej dyskutować i pocałowała Adama Sandera w policzek. Zobacz nagranie:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości