Jennifer Lopez i Ben Affleck zrobili sobie sygnowane tatuaże. Mamy obietnicę wiecznej miłości!

J.LO i Ben Affleck zrobili sobie tatuaże z obietnicą
J.LO i Ben Affleck zrobili sobie tatuaże z obietnicą
Źródło: Getty Images North America
Jennifer Lopez i Ben Affleck będą ze sobą na zawsze. Tak przynajmniej można wnioskować po tatuażach, na jakie para zdecydowała się przy okazji walentynek. Czy to ostateczna odpowiedź dla fanów, którzy nie wierzyli w szczerość ich uczucia?

Choć wzięli ślub już dobrych kilka miesięcy temu, a swoje uczucia pokazują chętnie i często, to wśród fanów nie brakuje tych, o raczej sceptycznym podejściu. Wnikliwi obserwatorzy doszukują się pierwszych oznak niepowodzenia w relacji. Być może dlatego, że sławna para jedno rozstanie ma już za sobą.

Magdalena Boczarska o pracy z Mateuszem Banasiukiem. "Ktoś późno na to wpadł"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jennifer Lopez i Ben Affleck zrobili sobie tatuaże

To, że Jennifer Lopez publikuje zdjęcie w objęciach męża to żadna nowość. Do słodkich kadrów z hollywoodzkim małżeństwem w roli głównej zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Wśród nich jest jednak coś, co wyjątkowo przyciąga uwagę. Być może to odpowiedź dla niedowiarków, którzy wróżą parze szybki rozwód?

Z okazji walentynek Jennifer Lopez i Bn Affleck zrobili sobie pasujące tatuaże. Ona - pod biustem ma znak nieskończoności i strzałę Amora. On - dwie przecinające się strzały na... cóż, bliżej nieokreślonym miejscu. Obydwa sygnowane są inicjałami drugiej połówki. Post na Instagramie J.LO opatrzyła podpisem "obietnica", zapowiadając jednocześnie, że więcej szczegółów poda wkrótce.

Jennifer Lopez i Ben Affleck wrócili do siebie po 20-stu latach

O powrocie Jennifer Lopez i Bena Afflecka jako pary, media zaczęły huczeć w sierpniu dwa lata temu. Gwiazdy miały już na koncie jeden związek. Poznali się na planie filmu Gigli w 2001 roku, a na premierze pojawili się już jako para. Związek nie przetrwał jednak długo. Jednym z powodów miała być zbytnia nachalność mediów. Każde z nich poszło w swoją stronę. On ożenił się z aktorką Jennifer Garner, ona wyszła za wokalistę Marca Anthony’ego.

Ponownie spotkali się po 20-stu latach. Rok po publicznym ogłoszeniu powrotu zakochani się pobrali. Skromna uroczystość odbyła się w jednej z posiadłości w Los Angeles. Od tej pory wśród części fanów panuje przekonanie, że para niedługo się rozstanie. Ci jednak, na przekór, nie szczędzą sobie czułości i okazują je sobie bez względu na obecność fleszy. Każdy ich wspólny krok jest szeroko komentowany w mediach.

To jak, jesteście team wieczna miłość, czy team rozstanie?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images North America

podziel się:

Pozostałe wiadomości