Gwiazdy

Jennifer Lopez szczerze o romansie z Benem Affleckiem. "Byliśmy zaskoczeni"

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Źródło:
People
Ben Affleck i Jennifer Lopez na premierze filmu "Wyjdź za mnie".

Jennifer Lopez pojawiła się w programie Ellen DeGeneres, aby promować film "Wyjdź za mnie", w którym zagrała jedną z głównych ról. W słynnym talk-show zdradziła, jak czuje się w związku z Benem Affleckiem, w który weszła po raz drugi.

Jennifer Lopez powiedziała na kanapie u Ellen DeGeneres, że nie spodziewała się, że miłość ponownie połączy ją z Benem Affleckiem. Para niedawno pozowała w czułych objęciach na premierze komedii romantycznej, w której aktorka gra główną rolę.

Jennifer Lopez i Ben Affleck dali sobie drugą szansę

Jennifer Lopez i Ben Affleck wrócili do siebie po prawie 20 latach przerwy i wydają się być ze sobą jeszcze szczęśliwsi niż przed laty. W sieci ciągle pojawiają się zdjęcia, na których zakochani okazują sobie mnóstwo czułych gestów. Ben Affleck zasypuje ukochaną pocałunkami i ciągle trzyma ją w objęciach.

Para ma za sobą burzliwą historię. Ich związek wyszedł na jaw latem 2002 roku. Kilka miesięcy później ogłosili zaręczyny. Ślub miał odbyć się we wrześniu 2003 roku, ale kilka dni przed ceremonią wydarzenie odwołano. W styczniu 2004 roku para poinformowała o definitywnym rozstaniu.

Jennifer Lopez nigdy nie przypuszczała, że po tylu latach rozłąki ponownie połączy się z Benem Affleckiem. Choć podczas występu w programie "The Ellen DeGeneres Show" aktorka "Wyjdź za mnie" promowała nową komedię romantyczną, gospodyni wciąż drążyła temat ponownego zejścia się z byłym partnerem.

"Jak było pierwszej nocy po powrocie siebie?" – zapytała gospodyni Ellen DeGeneres.

Jennifer Lopez zaśmiała się i przyznała:

"Nie sądzę, żeby ktokolwiek był bardziej zaskoczony niż my! Nigdy nie można sobie wyobrazić, że coś takiego może się wydarzyć. To piękna rzecz" - powiedziała.

Tym razem para nie chce popełniać tych samych błędów. Oboje są ostrożni, jeśli chodzi o mówienie o związku w mediach.

"Oboje jesteśmy szczęśliwi i nie chcemy, żeby cokolwiek to zepsuło. Jesteśmy teraz starsi, jesteśmy mądrzejsi, mamy więcej doświadczenia, jesteśmy w różnych miejscach w naszym życiu, mamy teraz dzieci i musimy być bardzo świadomi pewnych rzeczy" - mówiła w programie.

Od czasu pierwszego romansu gwiazd wiele się zmieniło. Ben Affleck jest ojcem trójki dzieci: Violet (16 lat), Seraphini (13 lat) i Samuela (9 lat), które ma z byłą żoną Jennifer Garner. Jennifer Lopez zaś jest mamą bliźniaków Maxa i Emmy (13 lat). Ich ojcem jest Marc Anthony.

Zobacz wideo:

Sylwia Graff z "Żon Miami" wspomina jak wyglądało pierwsze spotkanie jej syna z nowym partnerem
Sylwia Graff z "Żon Miami" wspomina jak wyglądało pierwsze spotkanie jej syna z nowym partnerem

Jennifer Lopez o związku z Benem Affleckiem

Jennifer Lopez przyznała, że czuje się bardzo szczęśliwa w związku z Benen Affleckiem.

"Chcę zrobić wszystko, co mogę, aby chronić ten związek. To dla mnie świętość" - stwierdziła.

Gwiazda przyznała, że teraz czuje się zupełnie inaczej niż poprzednio. To dla niej całkiem nowe doświadczenie.

"To piękne, że czuje się zupełnie inaczej niż lata temu. Jest w tej relacji więcej uznania i celebracji, co jest miłe. Kiedy dostajesz druga szansę na miłość, to jest naprawdę rzadka, cenna, piękna rzecz i nie bierzemy tego za pewnik" – powiedziała.

Jennifer Lopez w programie Ellen DeGeneres o związku z Benem Affleckiem:

Ben Affleck i Jennifer Lopez na premierze filmu "Wyjdź za mnie"

"Ben i Jen", jak zalotnie nazywają parę fani, pojawili się na czerwonym dywanie premierowego pokazu filmu "Wyjdź za mnie". Oboje w pięknych kreacjach, pozowali fotoreporterom. Ben Affleck nie bał się czułych gestów. Tulił swoją ukochaną i co kilka chwil dawał jej niewinne całusy w skroń.

W swoim nowym filmie Jennifer Lopez gra gwiazdę pop, która wychodzi za mąż za nieznajomego (w tej roli Owen Wilson) po tym, jak przyłapuje na zdradzie narzeczonego, którego gra znany latynoski piosenkarz Maluma.

Zobacz oficjalny zwiastun filmu "Wyjdź za mnie":

"Rola ta była naprawdę zabawna, a także katartyczna "-  powiedziała Lopez, która współprodukowała film i cieszyła się, że w filmie pokazała, "jak to jest żyć ciągle na oczach opinii publicznej".

W filmie możemy również posłuchać wielu oryginalnych utworów Jennifer Lopez i Malumy.

"Piosenki także opowiadają pewną historię” – zdradziła gwiazda.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło: People

Źródło zdjęcia głównego: Rich Fury/WireImage/Getty Images

Pozostałe wiadomości