Jessica Mercedes i Kuba Karaś znów się rozstali. Blogerka wyznała powód

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Jessica Mercedes, Kuba Karaś

Jessica Mercedes i Kuba Karaś byli jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Blogerka i muzyk już jednak nie są razem, a ich relacja przeszła do historii. Smutne doniesienia potwierdziła sama influencerka w oświadczeniu.

Jessica Mercedes i Kuba Karaś do tej pory tworzyli jedną z najbardziej popularnych par w polskim show-biznesie. Blogerka i muzyk byli dla siebie nie tylko oparciem, ale także inspiracjami i dzielili wspólne pasje. Celebryci chętnie pokazywali wspólne życie w mediach i nie szczędzili sobie czułości. Jakiś czas temu przetrwali także pierwszy poważny kryzys, po którym dali sobie drugą szansę. Teraz niestety okazało się, że ich miłość przeszła już do historii.

Jessica Mercedes i Kuba Karaś ogłosili rozstanie

Jessica Mercedes i Kuba Karaś po raz pierwszy rozstali się jakiś na początku roku po tym, jak wrócili ze wspólnej wyprawy do Los Angeles. Minęło kilka tygodni i celebryci postanowili sobie dać kolejną szansę. Jessica Mercedes nie chciała komentować sprawy w mediach, ponieważ rzadko kiedy rozmawia z dziennikarzami na tematy prywatne. Nie ukrywała jednak, że jest z muzykiem bardzo szczęśliwa.

Okazuje się, że to szczęście nie trwało jednak długo. Niestety miłość Jessiki Mercedes i Kuby Karasia nie przetrwała próby i po prawie trzech wspólnych latach para właśnie zakończyła swój związek. Jako pierwszy poinformował o sprawie serwis Pudelek, który skontaktował się z blogerką. Influencerka potwierdziła smutne wieści.

"Wspólnie postanowiliśmy się rozejść, bo mamy różne cele w życiu, plany na najbliższy czas i tryby życia. Rozstaliśmy się w zgodzie i przyjaźni, i życzymy sobie jak najlepiej. Jess i Kuba" - przekazali w oświadczeniu.

Agnieszka ze "ŚOPW" o reakcji rodziny na rozstanie z Kamilem. Ma kontakt z teściową
Agnieszka ze "ŚOPW" o reakcji rodziny na rozstanie z Kamilem. Ma kontakt z teściową Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jessica Mercedes i Kuba Karaś byli ze sobą prawie trzy lata

Jessica Mercedes i Kuba Karaś zaczęli się spotykać w wakacje 2019 roku i to właśnie wtedy media zalały ich pierwsze wspólne zdjęcia, na których nie szczędzili sobie czułości. Para bardzo długo nie zabierała głosu w sprawie, a jedyne informacje na temat ich relacji pojawiały się w sieci jedynie dzięki informatorom. Niedługo potem zakochani zostali przyłapani przez paparazzich na wspólnych spacerach, podczas których trzymali się za ręce. Ponieważ nie było już co ukrywać, Jessica Mercedes jeszcze pod koniec sierpnia 2019 roku potwierdziła, że jest w związku ze współzałożycielem zespołu The Dumplings.

Blogerka bardzo wspierała swojego ukochanego podczas tras koncertowych. Nie przeszkadzała jej też różnica wieku. Warto bowiem podkreślić, że Jessica Mercedes jest starsza od Kuby Karasia o trzy lata. W momencie, gdy zaczynali ze sobą randkować, influencerka miała 26 lat, jej były już partner natomiast 23. Mimo ogromnego zainteresowania mediów blogerka i muzyk nie opowiadali o swoim związku w wywiadach i woleli zachować to dla siebie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA, Instagram

Pozostałe wiadomości