Joanna Jabłczyńska ma się czym pochwalić. "Piękne wejście w Nowy Rok"

Joanna Jabłczyńska morsowała w Nowy Rok
Joanna Jabłczyńska morsowała w Nowy Rok
Źródło: MWMEDIA
Joanna Jabłczyńska wskoczyła w 2023 rok z nową energią, ale dawnymi rytuałami. Pochwaliła się zdjęciem z morsowania, które od lat uskutecznia dla zdrowia. Gwiazda "Na Wspólnej" zrobiła podsumowanie roku i pochwaliła się najnowszym zdjęciem.

Aktorka poszła w ślad osób, które podsumowały miniony rok. Wyznała, że dawno nie była z siebie tak dumna, jak teraz.

"Czuję ogromną wdzięczność za to, co wydarzyło się w tym roku. Mnóstwo trudnych decyzji, podróże (nareszcie!), remont wymarzonej stodoły, ciekawe projekty zawodowe, ale przede wszystkim cudowni ludzie wokół mnie" - napisała na Instagramie.

Reszta artykułu pod wideo.

Tajemnice Produkcji #6. Kulisy "Mam Talent!". Jurorzy o odcinkach na żywo
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Joanna Jabłczyńska morsowała w Nowy Rok

Dla Joanny Jabłczyńskiej morsowanie to nie tylko tradycja, ale sportowa czynność, którą powtarza kilka razy w roku. 1 stycznia weszła do zimnej wody w czapce i z uśmiechem na ustach pochwaliła się swoją kondycją.

Piękne wejście w Nowy Rok
- podpisała zdjęcie.

Fani aktorki nie kryli podziwu. Żartowali, że aktorka aż tak bardzo nie zmarzła, bo w Polsce panuje teraz wiosenna pogoda. Jednak docenili jej postawę.

To nie pierwszy raz, gdy gwiazda weszła do lodowatej wody. Pod koniec listopada pokazała filmik z morsowania w Sanoku.

Joanna Jabłczyńska trenuje różne dyscypliny sportowe

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Aktorka czerpie radość z aktywności fizycznej. Biega, morsuje, trenuje kolarstwo. Ćwiczy o każdej porze roku, jednak w rozmowie z Robertem Stockingerem przyznała, że upały jej nie służą.

"Pogoda nie ma dla mnie znaczenia. Dla sportowca pogoda jest dobra albo bardzo dobra. To tylko kwestia odpowiedniego nastawienia i odpowiedniego ubioru, żeby było przyjemnie na treningu. Wolę trenować w śniegu i mrozie niż podczas upałów" - mówiła w wywiadzie.

Zawsze królewskim sportem będzie dla mnie kolarstwo, ale do tego potrzebuję więcej czasu. Uznaję, że na mniej niż 3 godziny nie warto roweru wyciągać
- tłumaczyła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości