Gwiazdy

Joanna Krupa i jej mąż chodzą na terapię dla par. "Nic nie przychodzi łatwo"

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Joanna Krupa i jej mąż poszli na terapię dla par

Joanna Krupa niedawno powiedziała, że ona i jej mąż "są daleko od odkreślenia pary idealnej". Teraz modelka rozwinęła temat w najnowszym wywiadzie i przyznała, że razem z ukochanym skorzystali z pomocy specjalisty i wybrali się na terapię dla par.

Joanna Krupa to nie tylko była modelka i jurorka "Top Model", ale także od pewnego czasu mama i żona. Gwiazda długo szukała szczęścia w miłości i po rozwodzie z pierwszym mężem związała się z Douglasem Nunesem, amerykańskim biznesmenem. Para szybko wzięła ślub, a potem powitała na świecie córeczkę Ashę, która niedługo skończy 3 latka.

Joanna Krupa poszła z mężem na terapię dla par

Joanna Krupa ostatnio w rozmowie z nami po raz pierwszy opowiedziała o kłopotach w małżeństwie. Teraz rozwinęła ten wątek i przyznała, że razem z ukochanym postanowiła sięgnąć po pomoc specjalisty. Małżeństwo wybrało się na terapię dla par.

"Nieraz mamy trzecią osobę, z którą lubimy rozmawiać. Czasem ja myślę, że mam rację, czasem on myśli, że ma rację. Jak trzecia osoba w to wchodzi, to otwiera też możliwości, żeby pomyśleć inaczej, albo pozwala zrozumieć tę inną osobę. Mogę pomyśleć jak bym reagowała, gdybym była na jego miejscu. Raz w tygodniu próbujemy. Większość znajomych i osób w związkach nam mówiła, że to jest super. To po to, żeby mieć komunikację lepszą między sobą. Zobaczymy, jak pójdzie, ale na razie jest ok" – powiedziała Joanna Krupa w rozmowie z Pudelkiem.

Joanna Krupa dodała, że zachęca inne pary z problemami do podjęcia terapii.

"Związek to na pewno praca. Nic nie przychodzi łatwo. Czasem, jak ktoś się rozwodzi, to ludzie nie chcą już nad tym pracować, a trzeba pracować. Wiadomo, że jak ktoś się poddaje, to nie wyjdzie. Ale jeżeli ludzie mają miłość i coś, co ich łączy, to powinni próbować" – zakończyła.

Joanna Krupa o związku
Joanna Krupa o związku Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Joanna Krupa i Douglas Nunes "są daleko od określenia idealna para"

Joanna Krupa jakiś czas temu w rozmowie z nami przyznała, że razem z mężem nie są parą idealną, mimo że tak się może wydawać, oglądając ich wspólne zdjęcia. Dodała też, że jej zdaniem żaden związek nie jest idealny.

- My jesteśmy bardzo daleko od określenia "idealna para". Wiem, że w social mediach dużo nie mówię o związku. Jesteśmy bardzo inni, mimo że urodziliśmy się tego samego dnia, tylko innego roku - 23 kwietnia. Inaczej widzimy świat. Nieraz są takie momenty, że nie możemy się dogadać. Ja jestem taka na luzie, że dobra, później będziemy planować. On jest taki konkretny, że chce wszystko już na następne 10 lat planować. Myślę, że każdy w związku przechodzi dobre i złe momenty, kłótnie, miłość. Może są ludzie, którzy mają perfekcyjną relację, ale ja do tych ludzi nie należę - powiedziała nam

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości