Joanna Kulig na planie hollywoodzkiej produkcji. Pozuje z amerykańskimi gwiazdami

Joanna Kulig pozuje z amerykańskimi gwiazdami
Joanna Kulig pozuje z amerykańskimi gwiazdami
Źródło: MWMEDIA
Joanna Kulig zagrała w Hollywood. Od "Zimnej wojny" jej kariera rozkręciła się na dobre. Aktorka dostaje wiele propozycji, w tym również zza granicy. Niedawno zakończyła pracę nad hollywoodzką produkcją. Joanna Kulig pochwaliła się zdjęciami z planu. Polka pozuje w objęciach gwiazd Hollywood.

Joanna Kulig udowadnia, że polska aktorka może podbić Hollywood. Sławę przyniosły jej role w filmie "Sponsoring" oraz w słynnej produkcji w reżyserii Pawła Pawlikowskiego - "Zimna wojna". Zagrała w nim charyzmatyczną, niezwykle uzdolnioną wokalistkę Zulę. Za tę rolę otrzymała Polską Nagrodę Filmową "Orzeł" oraz została laureatką Europejskiej Nagrody Filmowej. Talent Joanny Kulig dostrzeżono również za granicą. Zagrała m.in. we francuskiej produkcji „Kompromat”, a jesienią 2021 roku rozpoczęła pracę na planie w Hollywood.

Joanna Kulig podbija Hollywood

Aktorka niedawno zakończyła zdjęcia do komedii romantycznej "She Came to Me". Pokaz filmu dla inwestorów odbędzie się na targach Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes (Cannes Marche du Film - biznesowa część festiwalu, która odbywa się w lipcu). Podczas tegorocznej imprezy Joanna Kulig ma wyjątkowe zadanie. W tym roku została jurorką w sekcji "Un Certain Regard".

Choć zdjęcia do komedii romantycznej zakończyły się jakiś czas temu, niedawno aktorka postanowiła podzielić się z internautami wyjątkową pamiątką. Joanna Kulig postanowiła uwiecznić niezwykłą przygodę, w której brała udział. Na zdjęciach obejmuje gwiazdy Hollywood, z którymi zagrała w najnowszej komedii romantycznej - Anne Hathaway oraz Petera Dinklage'a ze słynnego serialu "Gra o tron". Aktorka uwieczniła również ekipę produkcyjną.

"She Came to Me" - film z Joanną Kulig. O czym będzie?

W hollywoodzkiej produkcji Joanna Kulig otrzymała jedną z głównym ról. Film "She Came to Me" to komedia romantyczna, której akcja dzieje się w Nowym Jorku. Ma opowiadać historię międzypokoleniową. Bohaterami produkcji będą nastolatkowie starający się za wszelką cenę udowodnić siłę łączącego ich uczucia. Widzowie poznają również losy prawdziwej kobiety sukcesu, której do pełni szczęścia brakuje miłości oraz kompozytora znajdującego się w kryzysie twórczym.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: Instagram @joannakulig_official

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości