Joanna Kulig rozwija karierę w Hollywood. Zagrała u boku Ala Pacino

Joanna Kulig rozwija karierę w USA
Joanna Kulig rozwija karierę w USA
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Joanna Kulig pochwaliła się nowym, zagranicznym sukcesem. Hollywoodzka kariera aktorki nie zwalnia tempa i zdolna Polka zakończyła właśnie zdjęcia do najnowszego filmu w iście gwiazdorskiej obsadzie. Joanna Kulig zagrała u boku samego Ala Pacino.

Joanna Kulig to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która stroni od celebryckiego życia i skupia się na swojej karierze zawodowej. Gwiazda może pochwalić się wielkimi sukcesami nie tylko w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju - film "Zimna wojna", w którym zagrała, był nawet nominowany do Oscara, a podczas ostatniego festiwalu w Cannes miała zaszczyt zasiadać w jury jednego z konkursów. Oprócz tego aktorka wystąpiła w kilku hollywoodzkich produkcjach i właśnie pochwaliła się nowym sukcesem.

DD_20220226_Kulig_rep_REP
Joanna Kulig o pracy w Los Angeles
Źródło: Dzień Dobry TVN

Joanna Kulig zagrała u boku samego Ala Pacino

Joanna Kulig niedawno gościła w studiou"Dzień dobry TVN", gdzie wyjaśniła, że jest w trakcie zdjęć do kolejnej amerykańskiej produkcji. Nie mogła jednak wówczas zdradzić, o co właściwie chodzi.

"Jestem postacią pozytywną, choć jest to film noir. Także jest też taki duży odcień tajemnicy, spokoju" - zapowiadała.

Dopiero teraz gwiazda zdradziła, w jakiej produkcji brała udział. Okazuje się, że jest to najnowszym film Michaela Keatona "Know Goes Away". W thrillerze, w którym wystąpiła Polka, zobaczymy także między innymi: Jamesa Marsdena, Marcię Gay Harden oraz legendę Hollywood - Ala Pacino.

Joanna Kulig pochwaliła się zakończeniem prac nad filmem na InstaStories. Aktorka opublikowała zdjęcie całej ekipy z planu. Thriller, opowiadający historię płatnego zabójcy, ma wejść do amerykańskich kin na wiosnę 2023 roku.

Joanna Kulig zagrała u boku Ala Pacino
Joanna Kulig zagrała u boku Ala Pacino
Joanna Kulig zagrała u boku Ala Pacino
Źródło: Screen InstaStories

Joanna Kulig przez kilka miesięcy mieszkała w Stanach Zjednoczonych

Joanna Kulig po sukcesie "Zimnej wojny" przeprowadziła się razem z rodziną na kilka miesięcy do Stanów Zjednoczonych, gdzie podjęła kilka współprac. Gwiazda, jej mąż oraz trzyletnia córeczka zamieszkali w Los Angeles. Joanna Kulig nie ukrywała, że łączenie pracy z macierzyństwem jest dla niej bardzo trudne, jednak nie chce zrezygnować z żadnego z tych aspektów swojego życia.

"To, że mam męża i dziecko, to jest najwspanialsza rzecz na świecie, bo to prowadzi do równowagi. Trzeba dać dziecku miłość, stworzyć związek, trzymać tę rodzinę razem, radzić sobieDzięki temu, że jesteśmy razem, jest łatwiej. Cieszę się, że to jest możliwe. [...] Pogodzenie tych trzech ról: matki, aktorki i żony, to jest karkołomne zadanie i czasem jest mi trudno. Nie chcę rezygnować z pracy, a jednocześnie chcę być z dzieckiem. To są takie rzeczy, z którymi człowiek zawsze będzie się zmagał. Trzeba to łączyć" - mówiła kilka miesięcy temu w "Dzień dobry TVN".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości