Joanna Opozda pokazała wspólny poranek z synkiem. "Ale skarb szybko rośnie"

Joanna Opozda pokazała, jak rośnie jej synek
Joanna Opozda pokazała, jak rośnie jej synek
Źródło: MWMEDIA
Joanna Opozda urodziła swoje pierwsze dziecko pod koniec lutego 2022. W czasie ciąży aktorka miała problemy ze zdrowiem i martwiła się o maluszka. Po porodzie też drżała o jego życie. Vincent ma już cztery miesiące i rośnie jak na drożdżach. Joanna Opozda pokazała, jak spędza z nim poranek. Wyznała też, co jej sprawia największą radość. Internauci twierdzą, że wygląda jak nastolatka.

Syn Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego urodził się 22.02.2022 roku. Tej dacie przypisywano magiczne właściwości. Była więc dla pary aktorów zapowiedzią szczęśliwego życia dla ich pociechy. Vincent urodził się zdrowy, ale miesiąc później Joanna Opozda opublikowała rozpaczliwy wpis ze szpitala. U jej dziecka zdiagnozowano poważną infekcję. To był kolejny cios, który gwiazda musiała przyjąć i sobie z nim poradzić. Teraz coraz częściej ma powody do uśmiechu.

Joanna Opozda pokazała poranek z synem. Zachwyt Vincentem i jego promienną mamą

Joanna Opozda chętnie publikuje zdjęcia z synkiem, ale nie ujawnia twarzy dziecka. Dzięki temu, że gwiazda dodaje na Instagramie mnóstwo fotografii chłopczyka, widzimy, jak bardzo urósł przez te kilka miesięcy.

"Dzień dobereeeek - zawsze tak witam Vincenta, a on zawsze się śmieje. Kocham nasze wspólne poranki" - tak aktorka podpisała najnowsze zdjęcie z synkiem.

"Za każdym razem jak patrzę na pani zdjęcia, to widzę naprawdę silną i piękną kobietę" - pochwaliła Joannę Opozdę pewna internautka.

"Ale skarb szybko rośnie" - dodał do komentarzy ktoś inny.

"Wyglądasz jak nastolatka" - podkreślił kolejny fan.

Fani porównują Joannę Opozdę do jej mamy. "Już wiemy, po kim uroda"

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Joanna Opozda w najnowszym wywiadzie opowiedziała o tym, że jej mama jest dla niej ogromnym wsparciem i chętnie pomaga jej w opiece nad Vincentem. Fani aktorki zachwycali się jej matką już przy okazji ślubu gwiazdy. Wtedy to świeżo upieczona żona Antka Królikowskiego pochwaliła się przepięknym zdjęciem z siostrą i mamą. Wszystkie trzy kobiety wyglądały zjawiskowo. Siostra i mama Joanny Opozdy miały kreacje dopasowane do sukni Panny Młodej.

"Wyglądacie jak rodzeństwo. W życiu nie powiedziałabym, że jest pani ich mamą" - zauważyli internauci.

"Każda inna - wszystkie piękne" - dodał ktoś inny.

Poniżej kolejne zdjęcie, na którym widzimy mamę Joanny Opozdy. Aktorka pochwaliła się zdjęciem z przeszłości z okazji Dnia Matki. Wtedy też w komentarzach pojawiło się wiele opinii typu: "niedaleko pada jabłko od jabłoni".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości