Joanna Opozda o ciężkich chwilach po urodzeniu synka. Zdradziła, na kogo może teraz liczyć

Joanna Opozda bardzo schudła po ciąży
Joanna Opozda bardzo schudła po ciąży
Źródło: MWMEDIA
Joanna Opozda zachwyciła fotoreporterów na jednym z warszawskich eventów. Pojawiła się w gronie swoich przyjaciół i świetnie się bawiła. Swojego ukochanego synka zostawiła pod opieką zaufanej osoby. Aktorka w pierwszym wywiadzie po porodzie opowiedziała o tym, dlaczego tak gwałtownie schudła po ciąży. Na czyją pomoc może teraz liczyć?

Joanna Opozda pojawiła się na jednym z warszawskich eventów. Młoda mama wyglądała olśniewająco. Na tę okazję została wystylizowana w różową sukienkę, do której dobrała połyskującą torebkę. Aktorka zaprezentowała na swojej głowie pokaźny kok. Sama zażartowała ze swojej stylizacji i porównała się do postaci z "Muminków", czyli Małej Mii. Zdjęcia aktorki poniżej.

Joanna Opozda schudła po ciąży. Zdradziła powód

Joanna Opozda po rozstaniu z Antkiem Królikowskim nie miała łatwego czasu w życiu. Aktorka pokazuje na Instagramie, jak wygląda jej życie z małym dzieckiem. Synek gwiazdy urodził się pod koniec lutego 2022. Pomimo problemów zdrowotnych Joanny Opozdy w trakcie ciąży, dziecko urodziło się zdrowe. Aktorka w rozmowie z Plotkiem zdradziła, jak się teraz czuje.

"Wszystko się zmieniło, i choć początki były trudne, to zmieniło się na lepsze. Codziennie jak wstaję rano, to jestem uśmiechnięta. Wystarczy, że spojrzę na Vincenta" - powiedziała w wywiadzie.

Reporter Plotka zauważył, że Joanna Opozda bardzo schudła po ciąży i część kobiet może jej pozazdrościć figury. Aktorka wyjaśniła, co spowodowało, że tak szybko zrzuciła zbędne kilogramy.

"Nie wiem, czy jest czego zazdrościć, bo miałam bardzo dużo stresu i po prostu mało jadłam. Jeszcze nie mogę ćwiczyć, bo mam zerwany mięsień. Fizjoterapeutka powiedziała mi, że to nie jest jeszcze odpowiedni moment na to. Ale po prostu zaczęłam się zdrowo odżywiać. No i noszenie dziecka na rękach też robi swoje, a Vincent już trochę waży" - wyjaśniła.

Anna Dereszowska o powrocie do formy sprzed ciąży
Anna Dereszowska o powrocie do formy sprzed ciąży

Joanna Opozda może liczyć na pomoc swojej mamy

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Joanna Opozda podkreśliła, że w opiece nad jej synkiem bardzo pomaga jej mama — Małgorzata Opozda. Aktorka powiedziała, że mogła swobodnie pójść na wydarzenie, bo może zaufać swojej mamie.

"Mama mi bardzo pomaga. Cały czas dostaję zdjęcia, dostaję wideo, cały czas pytam. Wiem, że jest bezpieczny z moją mamą. Bardzo ją kocha i jest z nią zżyty. Tuż po narodzinach mama go od razu kangurowała, więc jest w dobrych rękach" - powiedziała w rozmowie.

Dziecko dodaje Joannie Opoździe energii. Aktorka w swoich publikacjach na Instagramie wyznaje synkowi miłość. Wielokrotnie dziękowała za to, że jej maluszek przyszedł na świat cały i zdrowy. Swoją obecnością wynagradza jej wszelkie zmartwienia.

"Jakoś mniej śpię i o dziwo daję radę. Mam energię. Dzisiaj spałam bardzo krótko, a jestem pełna sił" - dodała.

Pod jednym z postów Joanny Opozdy na Instagramie pojawił się komentarz Mariny Łuczenko-Szczęsnej, która jest mamą czteroletniego synka Liama.

"Tylko matka jest w stanie zrozumieć tę miłość. Nie da się ją opisać słowami" - napisała żona piłkarza.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości