Jude Law został po raz siódmy tatą. Gromadka ma... 4 mamy

Jude Law został ojcem po raz 7
Jude Law został ojcem po raz 7
Źródło: FilmMagic
Wiele pań ucieszy zapewne informacja, że jeden z najprzystojniejszych amerykańskich aktorów jest wyjątkowo kochliwy. Nuty dziegciu dodaje jednak fakt, że jest też nieco porywczy. Jude Law został niedawno ojcem kolejnego, siódmego dziecka. Czy wymarzył sobie tak dużą rodzinę, tego nie wiemy. Zapewne nie przewidział jednak, że matek jego dzieci będzie aż 4. Za każdym razem deklarował bowiem miłość aż po grób - dokładnie jak w filmie.

Okazuje się, że odtwórcy głównej roli w kultowym "Holiday" całkiem blisko do jego postaci. Jude Law w 2006 roku zagrał brata Kate Winslet, która w obliczu złamanego serca zamieniła na dwa tygodnie uroczą chatkę na przedmieściach Londynu na przepastną willę w Los Angeles, należącą do Cameron Diaz, która również potrzebowała chwili wytchnienia po ostatnim rozstaniu. Zawiłe? Cóż, wszystko sprowadza się rzecz jasna do tego, że Cameron Diaz wpadła wprost w objęcia Jude'a Lawa i od razu się w sobie zakochali. Tym samym zdobyli serca miłośników komedii, którzy chętnie wracają do niej po dziś dzień.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Joanna Krupa była pytana, czy jest w ciąży. "Uderzyło mnie to w serce"
W rozmowie z nami Joanna Krupa wróciła wspomnieniami do czasów, gdy była pytana o to, czy jest w ciąży. Miała wówczas problemy ze zdrowiem.

Jude Law został ojcem. To już siódme dziecko aktora

Podobnie kochliwe serce aktor wydaje się mieć w rzeczywistości. Oto bowiem uważne oko paparazzi przyuważyło go na londyńskim lotnisku Heathrow. Aktor szedł w towarzystwie obecnej partnerki, pchając wózek z ich rocznym dzieckiem. Obok natomiast szła inna kobieta z drugim wózkiem. Choć aktor publicznie tego nie potwierdził, "Daily Mail" nie ma wątpliwości, że wózek pchała niania, zatrudniona przez gwiazdora, a w środku znajdowało się kolejne, siódme już dziecko aktora.

Skoro Jude Law był widziany z dwójką, to gdzie pozostała piątka jego dzieci? Cóż, te pozostają pod opieką byłych partnerek aktora. Ostatnią wybranką serca jest młodsza o 13 lat Phillipa Coan, z zawodu psycholożka biznesu. Ich małżeństwo zostało zalegalizowane w uroczym Old Marylebone Town Hall w Londynie 4 lata temu. Po kilku miesiącach para zaczęła oczekiwać pierwszego dziecka. Dziś okazuje się, że są już rodzicami dwójki.

Jude Law - partnerki

Różnica wieku między najmłodszym a najstarszym dzieckiem gwiazdora to 26 lat. Matką trójki pierwszych dzieci jest angielska aktorka Sadie Frost, z którą aktor był w związku 6 lat. Rok później związał się z inną aktorką, tym razem pochodzenia amerykańskiego. Siennę Miller kochał do momentu, kiedy na jaw wyszedł jego romans z opiekunką dzieci. Następną wybranką aktora była modelka Samantha Burke, która została matką czwartego dziecka aktora. To uczucie jednak też szybko przeminęło, a miejsce poprzedniczki zajęła wokalistka Catherine Harding, sprowadzając na świat kolejnego potomka.

Obecnie Jude Law publicznie deklaruje, że u boku Phillipy Coan odnalazł prawdziwe szczęście, a doświadczenie podpowiada mu, żeby ten związek trzymać z dala od mediów.

"Nasz związek jest bardzo prywatną sprawą i uważam, że właśnie dlatego tak dobrze nam się układa" - mówił aktor w jednym z wywiadów dla "Daily Mail". 

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: FilmMagic

podziel się:

Pozostałe wiadomości