Córka Michała Wójcika jest podobna do ojca. Chętnie dzieli się ich wspólnymi zdjęciami

Autor:
Kamila
Jamrożek
Michał Wójcik podczas występu kabaretowego.

Córka Michała Wójcika nie jest już małą dziewczynką. W mediach społecznościowych chętnie dzieli się zdjęciami z ojcem. Widać na nich uderzające podobieństwo do gwiazdy kabaretu Ani Mru Mru. 

Michał Wójcik ma czworo dzieci z różnych związków. 11-letniego Jakuba i 3-letniego Charliego oraz Michała, który urodził się w 2019 r. po rozwodzie z żoną Agnieszką Kałużą.

Pierwsze dziecko artysty, czyli córka Julia urodziła się zanim związał się z Agnieszką Kałużą. Wygląda na to, że 18-latka ma bardzo dobrą relację z ojcem. Na jej profilu na Instagramie można zobaczyć ich wspólne zdjęcie z podpisem: "Miłość przyciąga miłość".

Zobacz wideo:

Małgorzata Ostrowska przyznała, że doświadczyła ageizmu
Małgorzata Ostrowska przyznała, że doświadczyła ageizmu Źródło: serwis: Co za Tydzień

Kim jest córka Michała Wójcika z kabaretu Ani Mru Mru?

Michał Wójcik ceni prywatność swoich dzieci i unika pokazywania ich w mediach. Jednak najstarsza pociecha kabareciarza Julia Wójcik prowadzi konto na Instagramie i TikToku, gdzie śledzi ją prawie 11 tysięcy użytkowników. Z fanami dzieli się swoją wielką pasją. Córka słynnego komika uwielbia czytać i jest wielką fanką anime i mangi. Czyżby pociecha znanego członka kabaretu Ani Mru-Mru szła w jego ślady i również zdobywała dużą popularność?

Julia Wójcik chętnie pozuje z Kabaretem Ani Mru Mru, w którym występuje Michał Wójcik i dodaje też zdjęcia ze sławnym tatą.

Co jeszcze wiadomo o córce kabareciarza? Otóż Julia Wójcik jest już dorosłą kobietą i chętnie relacjonuje swoje życie w mediach społecznościowych. Wiadomo, że jest w stałym związku. Spotyka się z mężczyzną o imieniu Miłosz.

Ze swoimi obserwatorami dziewczyna często dzieli się przemyśleniami na temat przeczytanych książek, gdyz jest zapaloną czytelniczką. Julia Wójcik jest też wielką fanką występów swojego ojca, co podkreśliła na Instagramie, wrzucając fotografię z członkami kabaretu Ani Mru-Mru.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości