Julia Wróblewska odzyskała skradziony telefon. Pomogli jej pracownicy sklepu

Julia Wróblewska odzyskała skradziony telefon
Julia Wróblewska odzyskała skradziony telefon
Źródło: x-news
Julia Wróblewska kilka tygodni temu poinformowała internautów na Instagramie, że została okradziona. Teraz aktorka wyznała, że po miesiącu udało się jej odzyskać skradzione urządzenie, dzięki pracownikom sklepu.

Julia Wróblewska często dzieli się z internautami swoją codziennością. Aktorka, która zyskała rozpoznawalność w wieku zaledwie kilku lat w filmie "Tylko mnie kochaj" zmagała się z zaburzeniami psychicznymi przez długi czas, o czym opowiadała w mediach społecznościowych.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Blondino Latino z "HP" wspomina wypadek. "Mogło skończyć się dużo gorzej"
Blondino Latino, czyli Łukasz Książkiewicz z pierwszej edycji "Hotelu Paradise" w szczerej rozmowie wyznał, jak wyglądały pierwsze chwile po napaści. Bardzo cierpiał?

Julia Wróblewska została okradziona

Julia Wróblewska tym samym czasie mówiła o tym, jak może wyglądać depresja i inne zaburzenia wśród ludzi, którzy się z nimi zmagają. Wspominała również o leczeniu, a także rezygnowała z działalności w mediach społecznościowych, jeśli jej sytuacja zdrowotna pogarszała się.

Julia Wróblewska zyskała spore grono fanów, którzy często wspominali w komentarzach pod jej postami, że bardzo pomogły im jej słowa i dzielenie się doświadczeniami. To tylko napędziło aktorkę do dalszej aktywności w sieci.

Kilka tygodni temu Julia Wróblewska podzieliła się z internautami smutną historią. Okazało się, że padła ofiarą złodziei.

"Ukradli mi telefon. Jest 8 minut od mojego domu i zmienił lokalizację 2 razy. Nie da się nic zrobić. Telefon jest zablokowany. Nice. (...) Generalnie powiem z góry, że nie poczułam kieszonkowca i zorientowałam się niedługo po, po czym namierzyłam go w parku, potem w bloku" - powiedziała aktorka.

Julia Wróblewska odnalazła zgubiony przedmiot. Pomogli jej pracownicy sklepu

Aktorka zgłosiła całą sprawę na policję, jednak nie miała nadziei na odnalezienie skradzionego przedmiotu. Na szczęście los się do niej uśmiechnął. Po miesiącu od zajścia aktorka podzieliła się radosną nowiną na Instagramie.

"Pamiętacie, jak mówiłam wam, że ukradli mi telefon? Zadzwoniono do mnie dziś z policji, znalazł się razem ze złodziejem. Jest cały i dostanę go za tydzień! Mega podziękowania dla ludzi z personelu Żabki, którzy rozpoznali złodzieja i zatrzymali go oraz zadzwonili na policję" - powiedziała rozradowana Julia Wróblewska.

Aktorka podziękowała osobom, które złapały złodzieja.

"Ale naprawdę, ja bym się bała zamknąć w sklepie taką osobę, mogłaby być agresywna, wystarczy sięgnąć po butelkę. Więc naprawdę wow, muszę im coś kupić od siebie w ramach podziękowań" - dodała.

Julia Wróblewska odzyskała skradziony przedmiot
Julia Wróblewska odzyskała skradziony przedmiot
Julia Wróblewska odzyskała skradziony przedmiot
Źródło: MW MEDIA
Julia Wróblewska odzyskała skradziony przedmiot
Julia Wróblewska odzyskała skradziony przedmiot
Julia Wróblewska odzyskała skradziony przedmiot
Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości