Justyna Szyc-Nagłowska i Borys Szyc świętują 3. rocznicę ślubu. "Relacja to praca. Nieustająca"

Justyna Nagłowska i Borys Szyc świętują 3. rocznicę ślubu
Justyna Nagłowska i Borys Szyc świętują 3. rocznicę ślubu
Źródło: MWMEDIA
Justyna Szyc-Nagłowska i Borys Szyc świętują trzecią rocznicę ślubu. Z tej okazji żona aktora opublikowała na Instagramie wpis podsumowujący ich wspólne życie. Wyznała, że budowanie trwałej relacji to nieustająca praca i podziękowała aktorowi.

Justyna Szyc-Nagłowska i Borys Szyc to jedno z najbardziej popularnych małżeństw w polskim show-biznesie. Para unika wspólnych wywiadów i rzadko wypowiada się publicznie na temat łączącej ich relacji, jednak czasami robią wyjątek.

Katarzyna Żak od lat jest szczęśliwą mężatką. Jaki jest sekret?

Justyna Szyc-Nagłowska o związku z Borysem Szycem

Jakiś czas temu żona aktora gościła w programie Magdy Mołek "W moim stylu", który możecie obejrzeć w serwisie YouTube. Panie rozmawiały o wielu rzeczach, m.in. o przeszłości dziennikarki. Justyna Szyc-Nagłowska, zanim wyszła za mąż za Borysa Szyca, miała innego męża, z którym doczekała się dwóch córek. Dopiero po czasie rozwiodła się i poślubiła aktora. Przypomnijmy, że para pobrała się w 2019 r., a niedługo później na świecie pojawił się ich synek Henryk.

Magda Mołek zapytała Justynę Szyc-Nagłowską o jej rozwód, a potem dopytała, czy postąpiłaby podobnie, gdyby miała znów się rozwieść.

"To jest dla mnie taki absurd, nie potrafię sobie tego w ogóle wyobrazić. (...) My z Borysem tak doceniamy to, że siebie mamy. Różne rzeczy się dzieją między nami, bo jesteśmy bardzo wrażliwymi osobami, więc łatwo nas zranić, ale tak wszystko przepracowujemy na bieżąco, mamy tak rozwiniętą komunikację, że mam wrażenie, że czasem aż za bardzo analizujemy różne rzeczy, że nie wiem, co by się musiało stać, któreś z nas musiałoby dać ostro d**y, żeby to się rozpadło" — powiedziała Justyna Szyc-Nagłowska.

Justyna Szyc-Nagłowska świętuje 3. rocznicę ślubu z mężem

Teraz Justyna Szyc-Nagłowska podzieliła się z internautami wpisem na temat jej małżeństwa. Dziennikarka zrobiła to nie bez powodu, bowiem właśnie świętują z Borysem Szycem 3. rocznicę ślubu.

"Trzy lata w małżeństwie z ukochanym Borysem. Oboje dziś stwierdziliśmy, że to były nasze najlepsze trzy lata. Lubię dbać o naszą relację, lubię naszą bliskość, lubię to, że każde z nas ma swoją przestrzeń, swoje zainteresowania i możemy się tym nawzajem inspirować. Wiem, że nic nie jest dane raz na zawsze, wiem, że każda relacja się zmienia i warto sobie robić co jakiś czas podsumowania tego, czego nawzajem pragniemy i sprawdzać, czy nasze ścieżki nadal łączą się w jedną" - zaczęła swój wpis.

Dalej żona Borysa Szyca zaznaczyła, że relacja to ciężka praca, jednak jest tego warta.

"Relacja to praca. Nieustająca. To uważność na drugiego człowieka. To najlepiej płatna praca, jaką kiedykolwiek wykonywałam. Płacą walutą — miłość. Nie da się tego przeliczyć na żadne pieniądze. Uwielbiam być Twoją żoną kochanie. Żonka i mężyk, jak mówi nasz synek" - zakończyła.

Pod postem pojawiło się wiele gratulacji od bliskich i znajomych pary, a także od internautów.

"Pięknie wam razem", "Kochajcie się", "Chciałabym stworzyć kiedyś taką relację z drugą osobą", "Pięknie mówicie o miłości, wszystkiego dobrego dla was", "Gratulacje" - czytamy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości