Karolina Pisarek jest w ciąży? Jest komentarz modelki

Autor:
Dagmara
Olszewska
Karolina Pisarek wzięła ślub

Karolina Pisarek niemal nieprzerwanie od kilku miesięcy zdobi okładki magazynów i pierwszych stron serwisów internetowych. Świeżo upieczona mężatka podczas podróży poślubnej na Bora Bora zachwycała internautów zdjęciami. To właśnie jedno z nich sprawiło, że w internecie zaroiło się od spekulacji o ciąży modelki. 

Przygotowania do ślubu i wesele Karoliny Pisarek było jednym z największych przedsięwzięć medialnych ostatnich lat. Kamery "DDTVN" towarzyszyły parze niemal na każdym etapie przygotowań do tego wyjątkowego dnia. Internauci z niecierpliwością czekają na każdy kolejny post modelki w mediach społecznościowych. Ostatni wzbudził sporo emocji.

Karolina Pisarek i Roger Salla spodziewają się dziecka?

Modelka wraz z mężem na swoim luksusowym miesiącu miodowym pławili się w luksusach u wybrzeży Oceanu Spokojnego. Wieloma beztroskimi chwilami dzielili się z ciekawskimi internautami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na jednym ze zdjęć Karolina Pisarek pozuje w opinającej ciało różowej sukience z marszczeniem. To właśnie ta kreacja według jej obserwatorów odsłoniła pierwsze ciążowe krągłości. 

"Ja tam brzuszek widzę. Wszystko jasne" - czytamy pod postem. 

"Karolina! Chyba czas złożyć gratulacje! To wspaniała nowina!" - napisała jedna z fanek. 

Dodatkowo spekulacje internautów podsyciło zachowanie męża modelki. Karolina Pisarek pokazała bowiem, jak Roger Salla przywozi jej specjalnie wybrane jedzenie z ulubionej restauracji.

Modelka w rozmowie z Pudelkiem zdementowała jednak te plotki.

"Brzuszek może pojawiać się ze względu na "ciążę spożywczą". Podczas podróży poślubnej nie oszczędzaliśmy się, co do smakołyków. Natomiast, jeśli chodzi o planowanie rodziny, przyjdzie na to czas. Aktualnie skupiam się na karierze i mam nadzieję, że jeszcze nie raz uda mi się zaskoczyć, co do moich kolejnych osiągnięć " - powiedziała.

Danuta Stenka o małżeństwie. "To nie płynęło łódeczką po lustrzanej tafli"
Danuta Stenka o małżeństwie. "To nie płynęło łódeczką po lustrzanej tafli" Danuta Stenka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swoim ponad 30-letnim małżeństwie. Gwiazda przyznała, że nie zawsze jej wspólne życie z mężem było usłane różami, a gdy jej córki wyprowadziły się z domu, przeszła prawdziwą próbę. - Poczułam, że to jest taki moment, kiedy życie mówi "sprawdzian związkowy" - wspominała.

Karolina Pisarek i Roger Salla - historia miłości

Roger Salla jest wiceprezesem w firmie zajmującej się branżą e-commerce. Choć zawodowo przebywają w dwóch różnych środowiskach, połączyła ich miłość do sportu. Para spotkała się bowiem na sali treningowej podczas praktyki boksu. 

"Na moje szczęście Karolina trenuje w tym samym klubie, co ja, a w dodatku jej trenerem jest mój przyjaciel. Przypadkiem miałem godzinę przed nią zajęcia, więc wykorzystałem moment i kiedy przyszła, zrobiłem jej owijki na ręce. Powiedziałem, że piękniejszej kobiety jeszcze nigdy w swoim życiu nie widziałem" - powiedział Roger Salla w "Dzień Dobry TVN".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości