Kasia Kowalska pokazała zdjęcie z synem. Tak wygląda 15-letni Ignacy. Podobny do mamy?

Kasia Kowalska pokazała zdjęcie z synem
Kasia Kowalska pokazała zdjęcie z synem
Źródło: MWMEDIA
Kasia Kowalska miała ostatnio prawdziwy powód do świętowania. Syn piosenkarki świętował 15 urodziny. Z tej okazji dumna mama dodała na Instagramie zdjęcie z synem. Tak dziś wygląda Ignacy.

Kasia Kowalska jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Jej utwory takie jak m.in. "Spowiedź", "To, co dobre", "Antidotum", "Bezpowrotnie" czy "Widzę twoją twarz". Katarzyna Kowalska w latach 90. XX wieku związała się z muzykiem  Kostkiem Joriadisem, z którym doczekała się córki Aleksandry.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Jacy rodzice, takie dzieci? Katarzyna Grabowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska

Kasia Kowalska — związki

Kilka miesięcy temu w podcaście "Tak mamy!" Kasia Kowalska powiedziała, jak bardzo związek z ojcem jej córki był toksyczny. Wyznała, że muzyk namawiał ją do aborcji.

"To była moja decyzja, że dziecko zachowam. Przez cały początek ciąży musiałam ją ukrywać, bo mój partner [...] nie nazwałabym go partnerem, tylko zwykłym gnojkiem, kazał mi to ukrywać. [...] nie mogłam o tym nikomu powiedzieć, byłam zastraszona" – mówiła.

Kasia Kowalska powiedziała też, że z problemów zwierzyła się swojej wizażystce. Po rozmowie z nią postanowiła przeciwstawić się toksycznemu partnerowi i urodzić dziecko. Artystka sama wychowała córkę. Po kilku latach związała się z perkusistą Marcinem Ułanowskim, z którym w 2008 r. powitała na świecie syna Ignacego.

Związek muzyków nie przetrwał próby czasu, a ostatnio Kasia Kowalska potwierdziła doniesienia o nowej relacji.

"Jestem bardzo szczęśliwa. Ale nic więcej nie będę mówić, bo po co w tym wszystkim dłubać. To lepiej zachować dla siebie. [...] Jest przystojny dla mnie, ale na tym etapie, czy to jest najważniejsze? Ja powiem tak, i to będzie największy komplement. Bardzo żałuję, że mój tata nie zdążył go poznać. Myślę, że bardzo by się polubili" - powiedziała.

Kasia Kowalska pokazała zdjęcie z synem

Kasia Kowalska miała ostatnio prawdziwy powód do domu. Gwiazda w tym roku obchodzi 30-lecie kariery muzycznej i zaczęła częściej pokazywać się na branżowych wydarzeniach, jednak rzadko mówi w mediach o życiu prywatnym.

Czasami gwiazda dzieli się z fanami zdjęciami z córką, jednak mało kto wie, że artystka jest również mamą 15-letniego Ignacego. Ostatnio nastolatek miał urodziny, a Kasia Kowalska z tej okazji udostępniła zdjęcie z synem.

"Urodziny synka, wszystkiego, co najlepsze" - czytamy.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy z życzeniami od bliskich i fanów piosenkarki.

"Sto lat Ignaś", "Ale podobny do mamy", "Spełnienia marzeń", "Wszystkiego, co najlepsze", "Piękne zdjęcie pani Kasiu", "Ma pani wspaniałe dzieci", "Ignacy jaki duży chłopak, wszystkiego dobrego" - czytamy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości