Marcin Hakiel pierwszy raz od rozstania z Kasią Cichopek zabrał głos. "Nie żałuję żadnego dnia"

Autor:
Aleksandra
Głowińska

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek rozstali się. Tancerz został zapytany przez fanów na Instagramie o związek z aktorką. Odpowiedział szczerze. Jego odpowiedź wzrusza. 

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przez wiele lat byli stawiani jako wzór małżeństwa. Trudno się dziwić. Wpuszczali dziennikarzy do swojego życia, zaspokajając ciekawość fanów i jednocześnie zostawiając coś tylko dla siebie. Wspólnie brali udział w różnych projektach i wszystko wskazywało na to, że ich romantyczna relacja przetrwa wszystkie burze i znoje. Tak się jednak nie stało. Niedawno ogłosili, że ich związek zakończył się po 17 latach. Przez 14 lat byli małżeństwem. 

Marcin Hakiel pierwszy raz po rozstaniu odniósł się do małżeństwa z Katarzyną Cichopek

W ostatnim czasie Marcin Hakiel zasypywany jest pytaniami w mediach społecznościowych przez zatroskanych fanów. Trudno się dziwić. Wielu z nich tuż po ogłoszeniu przez nich rozstania pisało wprost, że przestało wierzyć w miłość. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel dla wielu byli wzorem szczęśliwego małżeństwa. 

Marcin Hakiel podjął rękawicę i zdecydował się odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących związku z Katarzyną Cichopek. Na jedno z nich nie chciał odpowiadać. Ostatecznie jednak się przełamał.

Co powiedział?

"40 kontra 20". Relacje w programie i odpowiednia kandydatka dla Roberta Kochanka
"40 kontra 20". Relacje w programie i odpowiednia kandydatka dla Roberta Kochanka Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marcin Hakiel o małżeństwie z Katarzyną Cichopek

Marcin Hakiel późnym wieczorem opublikował zdjęcie pościeli w ciemnym pokoju, które podpisał:

"Było jedno pytanie, na które zastanawiałem się, czy odpowiedzieć. Nie żałuję żadnego dnia z mojego małżeństwa, nawet tych ostatnich, trudnych i bolesnych. Wszystko dzieje się po coś" - czytamy.

Wcześniej Marcin Hakiel odnosił się jedynie do własnej sytuacji. Poinformował fanów między innymi, że nie mieszka już z Katarzyną Cichopek pod jednym dachem i dodał, że wciąż mieszka pod tym samym adresem.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Piotr Andrzejczak

Pozostałe wiadomości