Katarzyna i Cezary Żakowie zostali dziadkami. Pokazali zdjęcie dziecka

Cezary i Katarzyna Żakowie
Cezary i Katarzyna Żakowie
Źródło: MWMEDIA

Cezary i Katarzyna Żakowie mają w tym roku prawdziwy powód do świętowania. Niedługo przed Bożym Narodzeniem na świecie pojawił się ich wnuk. Teraz dumni dziadkowie złożyli życzenia świąteczne i podzielili się zdjęciem pociechy.

Katarzyna i Cezary Żakowie pobrali się prawie 40 lat temu i do dziś są uznawani za jedno z najbardziej zgranych małżeństw w polskim show-biznesie. Para doczekała się dwóch córek: Aleksandry i Zuzanny. Pierwsza z sióstr przyszła na świat trzy lata po ślubie zakochanych.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

czt_zak_malzenstwo

czt_zak_malzenstwo
Katarzyna Żak od lat jest szczęśliwą mężatką. Jaki jest sekret?

Katarzyna i Cezary Żakowie zostali dziadkami

Córki Katarzyny i Cezarego Żaków poszły swoją drogą i nie związały się z show-biznesem. Żona aktora nie ukrywała, że początkowo starała się chronić swoje pociechy przed wszystkimi możliwymi zagrożeniami. Szybko jednak się okazało, że obie siostry mają bardzo silne charaktery.

Teraz rodzina Żaków ma prawdziwy powód do świętowania. Ich rodzina się powiększyła. Dumni dziadkowie poinformowali o tym w mediach społecznościowych.

"Drodzy Państwo. Dobrych ludzi wokół nie tylko w święta, ale i w całym 2025 roku. My w tym roku świętujemy podwójnie, bo rodzina się powiększyła i jesteśmy najszczęśliwszymi dziadkami na świecie wdzięcznymi Bogu za ten dar" - napisali.

podziel się:

Pozostałe wiadomości