Katarzyna Nosowska świętuje urodziny syna. Jak wygląda 26-letni Mikołaj?

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Katarzyna Nosowska świętuje urodziny syna

Katarzyna Nosowska podzieliła się z internautami wyjątkowymi zdjęciami z synem. Piosenkarka świętuje 26. urodziny swojej pociechy. Z tej okazji pokazała archiwalne fotografie wykonane dwa tygodnie po porodzie i obecne. Pod postem posypały się życzenia.

Katarzyna Nosowska na początku kariery była związana z perkusistą Adamem Krajewskim, z którym doczekała się syna Mikołaja. Malec urodził się 22 maja 1996 r., a teraz świętował swoje 26. urodziny. Z tej okazji piosenkarka złożyła wyjątkowe życzenia synowi.

Katarzyna Nosowska świętuje urodziny syna

Katarzyna Nosowska pokazała zdjęcia z solenizantem. Na jednym z nich piosenkarka pozuje z dzieckiem zaledwie dwa tygodnie po narodzinach.

"O rety! Takie coś mi przysłał Jacek Poremba, wspaniały artysta, który dwa tygodnie po porodzie zrobił nam te zdjęcia! Takie maleństwo i zapach tej niemowlęcej główki... Boże, dziś jestem tak przejęta, wzruszona.. Co się ze mną dzieje na stare lata?" - napisała.

Zobacz wideo:

Duet, czyli tercet – Nosowska, Prykowska i Krawczyk
Duet, czyli tercet – Nosowska, Prykowska i Krawczyk Źródło: Dzień Dobry TVN

Katarzyna Nosowska opisała swoją relację z synem

Piosenkarka na drugim zdjęciu pokazała, jak obecnie wygląda jej syn. 

"22.05.1996 - opuścił kawalerkę pod sercem, mój syn Mikołaj. Rodziłam w mieszkaniu nad komisariatem. Tego dnia Legia przegrała z Widzewem. Jeannette Kalyta — cudowna położna, powiedziała, że będzie bolało, ale to nie o mnie chodzi, to ten mały chłopiec przychodzi na świat, to jego moment. Byłam cicha i tak bardzo się starałam, by jemu było jak najlżej. Dziś kończy 26 lat. Jestem tak wdzięczna, że jest. Mikołaju, synu, nauczycielu, doradco — bądź szczęśliwy" - czytamy.

Pod zdjęciami pojawiło się wiele komentarzy. Fanów szczególnie rozczuliła fotografia sprzed 26 lat.

"Jeju, piękne zdjęcia", "Ale wyrósł", "Wszystkiego dobrego Mikołaj", "Kochani, ściskam mocno, pamiętam, jakby ten dzień był wczoraj", "Najlepsze życzenia dla syna", "Piękna pamiątka", "Nic się pani nie zmieniła", "Pamiętne zdjęcia z pierwszej solowej płyty", "Samo ciepło jest w tych fotografiach" - pisali fani.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości