Katarzyna Olubińska urodziła. Pokazała piękne zdjęcie córeczki

Katarzyna Olubińska urodziła
Katarzyna Olubińska urodziła
Źródło: MWMEDIA
Katarzyna Olubińska od lat związana jest z programem "Dzień dobry TVN". W grudniu ubiegłego roku dziennikarka poinformowała, że wraz z mężem spodziewają się dziecka, a teraz pokazała zdjęcie maluszka. Przy okazji zdradziła płeć i imię dziecka.

Katarzyna Olubińska jest znaną polską dziennikarką. W 2017 r. wydała książkę "Bóg w wielkim mieście", która cieszyła się sporym zainteresowaniem. Autorka rozmawiała w niej z wieloma popularnymi osobami o wierze i celebracji życia. Od tego czasu wydała jeszcze dwie książki na temat religii. Ponadto Katarzyna Olubińska prowadzi bloga - "Bóg w wielkim mieście".

Katarzyna Olubińska urodziła

Dziennikarka rzadko dzieli się z mediami swoim życiem prywatnym. W 2019 r. zrobiła mały wyjątek i potwierdziła swój związek małżeński z Jackiem Godlewskim. Pokazała piękne zdjęcie ze ślubu, a w grudniu ubiegłego roku dziennikarka podzieliła się radosną nowiną.

Na Instagramie dodała zdjęcie z dziecięcymi bucikami na tle choinki i napisała:

"Taki prezent pod choinką znaleźliśmy w te Święta, nasz długo wyczekiwany cud…" - czytamy.

Zobacz wideo:

Maja Hyży bała się o czwartą ciążę
Źródło: Co za Tydzień

Dziennikarka pokazała zdjęcie córki

Teraz dziennikarka pochwaliła się radosną nowiną na Instagramie. Katarzyna Olubińska urodziła i pokazała zdjęcie maluszka.

"Nasza kochana Julia przyszła na świat. Jest zdrowa i śliczna. Witaj na świecie córeczko" - napisała.

Pod postem pojawiło się wiele gratulacji od znajomych i bliskich dziennikarki.

"Jaka śliczna", "Niech rośnie zdrowo", "Piękna jest", "Dużo zdrówka dla mamy i maluszka", "Śliczna kruszynka", "Gratulacje, Kasiu", "Piękny czas przed wami, gratuluje", "Jakie małe cudo" - pisali.

My również dołączamy się do gratulacji i mamy nadzieję, że dziennikarka już niebawem pokaże więcej wspólnych zdjęć.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości