Katarzyna Skrzynecka stanowczo o przyszłości córki. "Mam marzenie"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Reporter:
Dagmara Olszewska
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Katarzyna Skrzynecka o wsparciu rodziny

Katarzyna Skrzynecka może spełniać się zawodowo m.in. dzięki swojej rodzinie. Mąż i dwie córki często zasiadają na widowni, gdy aktorka występuje w spektaklu. Dagmara Olszewska odwiedziła gwiazdę w Teatrze Capitol. Artystka powiedziała dużo ciepłych słów o swoich bliskich. Jednak co do przyszłości swojej pociechy wyraziła się w bardzo stanowczy sposób.

Katarzynę Skrzynecką można zobaczyć do końca marca 2023 na deskach Teatru Capitol w Warszawie w przedstawieniu pt. "Prezent urodzinowy". Jest to wybuchowa komedia w reżyserii Jerzego Bończaka. Na scenie oprócz aktorki zobaczymy m.in. Katarzynę Pakosińską, Radosława Pazurę, czy Rafała Cieszyńskiego.

Katarzyna Skrzynecka o wsparciu rodziny i przyszłości córki
Katarzyna Skrzynecka o wsparciu rodziny i przyszłości córki Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Katarzyna Skrzynecka o wsparciu rodziny

Katarzyna Skrzynecka ma u swojego boku kochającego męża Marcina Łopuckiego, za którego wyszła za mąż w 2009 roku. Dwa lata później na świecie pojawiła się ich córka Alikia Ilia. Gwiazda ma też wspaniały kontakt ze swoją pasierbicą Paulą Łopucką. Dagmara Olszewska zapytała aktorkę o to, czy jej najbliżsi są wyrozumiali, gdy nie ma jej często w domu z powodu licznych obowiązków zawodowych.

Na tym polega ten zawód, że wiele godzin spędzamy w pracy [...] Każdy to rozumie. Wspieramy się wzajemnie. Pomagam córkom w nauce w szkole, w pracy mąż i córki pomagają mi. Zawsze mnie wspierają dobrym słowem, cierpliwością, zawsze przeżywają i wzruszają się każdą premierą, a i mnie zupełnie inaczej się gra, gdy oni są na widowni. Serce mi zawsze mocniej wali. Cieszę się, jak mąż i dziewczyny są ze mną

Poniżej mąż i córki Katarzyny Skrzyneckiej. "Żadna wena tak nie uskrzydla, jak rodzinka" - pisała w mediach społecznościowych.

Katarzyna Skrzynecka o przyszłości córki i realiach swojego zawodu

W listopadzie córka Katarzyny Skrzyneckiej skończyła 11 lat. Artystka stanowczo powiedziała, że nie ma zamiaru ingerować w przyszłość córki. Jej marzeniem jest to, aby sama wybrała swój zawód i życiową drogę.

Mam marzenie, żeby córka robiła w życiu to, w czym będzie sama szczęśliwa. To, co będzie jej pasją, o czym zamarzy, w czym będzie się czuła dobra, zdolna i szczęśliwa, że robi to, co lubi. Życzę jej, żeby mogła znaleźć w życiu zawód, który będzie jej pasją, tak jak dla mnie pasją jest moja praca

Katarzyna Skrzynecka wyznała, że sama czuje się spełniona w swoim zawodzie. To również dzięki temu, że ma możliwość współpracować z ludźmi, którzy są do siebie przyjaźnie nastawieni.

- I całe szczęście, że ją tak lubię, bo jednak w naszym zawodzie spędzamy wiele godzin od świtu do późnej nocy, czasami w długich podróżach busem teatralnym, żeby zagrać warszawskie spektakle w innych miastach, więc spędza się w tej ekipie wiele godzin, a czasami wiele dni. I gdybyśmy tej pracy nie lubili, byłoby bardzo ciężko. Na szczęście pracujemy zawsze w fajnej, kulturalnej ekipie, która się lubi i ze sobą przyjaźni, dzięki temu praca może być radością — dodała.

Poniżej oklaski zarejestrowane na spektaklu w Bełchatowie. Publiczność zaśpiewała "sto lat" dla aktorki w dniu jej urodzin.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości