Wielu aktorów odwróciło się od Katarzyny Warnke. "Widziałam to w ich oczach"

Katarzyna Warnke
Katarzyna Warnke
Źródło: MWMEDIA
Katarzyna Warnke zdobyła się na odważne wyznanie w najnowszym wywiadzie. Aktorka powiedziała, że kiedy zdecydowała się na wejście do show-biznesu, niektórzy znajomi po fachu się od niej odwrócili.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski byli jednym z najpopularniejszych aktorskich małżeństw w Polsce. Poznali się na planie filmu "W spirali" w 2013 r. Między aktorami bardzo szybko pojawiło się uczucie i nie przeszkadzała im w tym nawet drobna różnica wieku. Para bardzo szybko zaczęła pokazywać się razem na salonach, czym tylko potwierdzili łączące ich uczucie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

KLARA_WARNKE_MACIERZYNSTWO
Katarzyna Warnke o córce i byciu mamą. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski — kontrowersyjny związek

W 2016 r. aktorzy stanęli na ślubnym kobiercu, a trzy lata później na świecie pojawiła się ich córka Helena. Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke nie stronili od mediów i często opowiadali o swojej relacji. Małżonkowie byli również aktywni w mediach społecznościowych, a pełne pikanterii zdjęcia, które tam zamieszczali, były szeroko komentowane przez media.

W październiku 2022 r. na instagramowych kontach aktorów pojawiło się ich oświadczenie o rozstaniu.

"Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie. W trosce o dobro naszej córki, która jest dla nas najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności" - mogliśmy przeczytać.

Od tego czasu aktorzy zaczęli układać sobie życie na nowo, jednak pozostali w dobrych kontaktach. W licznych wywiadach, których udzielili po rozstaniu, mówili o sobie w samych superlatywach. Piotr Stramowski jest już w nowym związku, natomiast Katarzyna Warnke nadal jest singielką.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski
Źródło: MWMEDIA

Katarzyna Warnke w smutnym wyznaniu

Ich związek nie raz budził kontrowersje, a aktorzy sami mówili w wywiadach, że lubią wzbudzać zainteresowanie. To właśnie miało być powodem tego, że część aktorów odwróciła się od Katarzyny Warnke. Aktorka w ostatnim wywiadzie dla o2.pl zdobyła się na smutne wyznanie.

"Byłam tym zaskoczona. Była taka cezura, wejście w show-biznes było bardzo przemyślane, strategiczne. Z Gabrysią Piekarniak, która się mną zajęła, wymyśliłyśmy, o czym chcemy mówić moją obecnością. Głównie była to zmysłowość, feminizm, sztuka, moda. Z naciskiem na modę. Odeszłam z teatru TR Warszawa i wpadłam w środowisko show-biznesowo-modowe. Później, kiedy spotykałam kolegów z teatru, wielu było wobec mnie bardzo niechętnych czy oceniających. Widziałam to w ich oczach" - mówiła aktorka.

Katarzyna Warnke zaznaczyła, że kompletnie nie rozumie takiego zachowania.

"To nie jest tak, że wejdziesz na czerwony dywan i nagle twoje umiejętności znikają i stajesz się próżny, pozbawiony wyższych celów. Dla niektórych ludzi z tamtego środowiska to była jednak zdrada ideałów" - dodała.

Katarzyna Warnke
Katarzyna Warnke
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości