Katie Holmes musiała milczeć w czasie porodu. Wszystko przez umowę, którą podpisała

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Katie Holmes musiała rodzić w milczeniu

Katie Holmes i Tom Cruise przed laty stanowili jedno z najpopularniejszych aktorskich małżeństw na świecie. Para doczekała się córki Suri, która dziś ma 16 lat. Ostatnio na jaw wyszły szczegóły porodu aktorki. Okazało się, że nie mogła wydać z siebie ani jednego dźwięku. Musiała rodzić w ciszy. Dlaczego?

Tom Cruise i Katie Holmes byli parą od 2005 r. do 2012 r., kiedy to aktorka złożyła pozew o rozwód, żądając wyłącznej opieki nad ich córką Suri. Wiele osób zastanawiało się, jak to możliwe, że tak zgrane małżeństwo rozstało się w skandalu.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Krupa chciałaby mieć drugie dziecko?
Joanna Krupa chciałaby mieć drugie dziecko? Joanna Krupa chciałaby mieć drugie dziecko?

Katie Holmes musiała milczeć w trakcie porodu

Za wszystko odpowiada scjentologia, czyli ruch religijny, do którego od wielu lat należy Tom Cruise. Aktor, zanim został artystą, długo poszukiwał swojej drogi życiowej. Chciał nawet zostać katolickim księdzem, jednak po czasie zrezygnował z tego pomysłu.

W latach 90. XX wieku, kiedy był już znanym gwiazdorem, zainteresował się ruchem scjentologicznym, a po czasie do niego przystąpił. Teraz jest jedną z najważniejszych osób tego ruchu, zaraz po Johnnym Travolcie. Scjentolodzy mają swoje określone zasady i reguły życia, których pilnie przestrzegają.

Katie Holmes, kiedy zaczynała spotykać się z Tomem Cruisem musiała podpisać umowę, w której były wyszczególnione zasady ich przyszłego związku. W umowie znajdował się również zapis dotyczący porodu. Według scjentologii kobieta, która rodzi naturalnie, nie może krzyczeć, mówić, ani wydawać z siebie żadnych dźwięków. Nie może również poprosić o znieczulenie.

Aktorka dopiero po latach zdobyła się na odwagę i opowiedziała o tym w mediach. Katie Holmes miała dość życia pod okiem obserwatorów, nie mogła spotykać się ze swoimi znajomymi. Aktorka od miesięcy planowała ucieczkę z córką, która urodziła się w 2006 r.

Udało jej się uciec, dopiero kiedy Tom Cruise przebywał na jednym z planów filmowych na Islandii.

Katie Holmes i Tom Cruise
Katie Holmes i Tom Cruise Katie Holmes i Tom Cruise Źródło: FilmMagic

Nicole Kidman straciła kontakt ze swoimi dziećmi przez Toma Cruise'a

Podobną historię z Tomem Cruisem przeżyła jego poprzednia żona Nicole Kidman. Para poznała się jeszcze w latach 90. XX wieku. Uczucie pojawiło się między nimi bardzo szybko, dlatego też zakochani nie zwlekali ze ślubem.

Aktorzy nie mieli biologicznych dzieci, jednak zdecydowali się na adopcję chłopczyka i dziewczynki. Wszystko między nimi układało się dobrze do czasu, kiedy Nicole Kidman chciała odejść. Nie mogła dłużej znieść życia według ścisłych reguł scjentologicznych.

Tom Cruise pozwolił odejść aktorce, jednak dzieci pozostały z nim. Od tego czasu Nicole Kidman mimo wielu starań nie miała kontaktu z córką i synem. Aktorka nie została nawet zaproszona na ślub własnej córki, który odbył się w 2015 r.

Tom Cruise i Nicole Kidman
Tom Cruise i Nicole Kidman Tom Cruise i Nicole Kidman Źródło: FilmMagic, Inc

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: FilmMagic

Pozostałe wiadomości