Kelly Clarkson zapłaci alimenty. Niebotyczna kwota zasili konto jej byłego męża

Autor:
Dagmara
Olszewska
Źródło:
people.com pagesix.com
Kelly Clarkson, rozwód, alimenty

Kelly Clarkson i Brandon Blackston oficjalnie nie są już małżeństwem. Jak donoszą media, piosenkarka jest zobligowana do zapłacenia byłemu partnerowi prawie 6 milionów złotych. Dodatkowo każdego miesiąca musi przekazywać ogromną kwotę z tytułu alimentów.

Kelly Clarkson wielokrotnie powtarzała, że nie może znaleźć odpowiedniego mężczyzny. Kiedy po latach samotności nawiązała relację z Brandonem Blackstonem, fani piosenkarki cieszyli się, że w końcu ich muzycznej idolce udało się ułożyć życie. Niestety, para rozstała się, a według dokumentów, do których dotarły media, wynika, że to właśnie Kelly Clarkson będzie utrzymywała swojego eks.

Kelly Clarkson - rozwód

Kelly Clarkson i Brandon Blackstock na ślubnym kobiercu stanęli w 2013 roku. Zakochani doczekali się dwójki dzieci. Niestety, sielanka nie trwała zbyt długo. W 2020 roku media po raz pierwszy doniosły o kłopotach w ich związku i złożonym pozwie rozwodowym. Najbardziej zagorzali fani i obserwatorzy piosenkarki dopatrują się przyczyny rozstania w kwarantannie, bowiem para ogłosiła rozwód niedługo po tym, jak zostali skierowani na izolację ze względu na COVID-19.

Choć mogłoby się wydawać, że para rozstanie się w przyjaźni, podział majątku pokrzyżował te plany. Jak donosi The Blast, niebotyczna wysokość alimentów przyznana Brandonowi Blackstonowi wynika z równie niebotycznych zarobków Kelly Clarkson. Piosenkarka ze swoich kontraktów ma bowiem otrzymywać półtora miliona dolarów każdego miesiąca.

"Hotel Paradise". Ola została zdradzona przez Marikę. Jak sobie z tym radzi?
"Hotel Paradise". Ola została zdradzona przez Marikę. Jak sobie z tym radzi?

Kelly Clarkson i Brandon Blackston - rozstanie i podział majątku

W mediach zawrzało, gdy pojawiły się pierwsze doniesienia o kosztach, jakie z tytułu rozwodu będzie musiała ponieść piosenkarka. Fanów Kelly Clarkson zirytowała też wiadomość, że jej były partner ma zamiar zmienić całkowicie swój zawód i utrzymywać się wyłącznie z alimentów. Chce także przeobrazić się w prawdziwego, amerykańskiego farmera i zajmować się hodowlą bydła i trzody chlewnej. 

Kelly Clarkson oprócz pokrycia kosztów sądowych ma płacić ponad 45 tysięcy dolarów miesięcznie z tytułu alimentów na dzieci. W porozumieniu cytowanym przez people.com pojawiły się informacje, że w jednym z porozumień między małżonkami jest zawarta klauzula dotycząca panującej epidemii koronawirusa. Potomkowie mają bowiem zostać zaszczepieni, żeby móc wyjeżdżać do stanu Montana, gdzie ich ojciec będzie prowadził ranczo. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło: people.com pagesix.com

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości