Kelly Osbourne jest w ciąży. Córka lidera Black Sabbath pokazała wyjątkowe zdjęcie

Autor:
Kamila
Jamrożek
Kelly Osbourne to córka lidera Black Sabbath Ozziego Osbourne'a

Kelly Osbourne - córka charyzmatycznego lidera Black Sabbath Ozziego Osbourne'a - na jakiś czas zniknęła z mediów społecznościowych. W najnowszym poście na Instagramie wyjaśniła powód. Zdjęcie mówi samo za siebie.

Kelly Osbourne to córka Sharon i Ozzy'ego Osbourne'ów. Od dziecka żyła w blasku sławy, a jej poczynania śledziła rzesza ludzi. Gwiazda jest aktywna na Instagramie, ale ostatnio zrobiła sobie przerwę. Jaki był powód?

Kelly Osbourne ogłosiła, że jest w ciąży

Kelly Osbourne poinformowała na Instagramie, że jest w ciąży. 37-latka spodziewa się pierwszego dziecka. Do posta dołączyła zdjęcie z wydrukiem badania USG.

"Zdaję sobie sprawę, że przez kilka ostatnich miesięcy byłam cicho, więc pomyślałam, że powiem wam, dlaczego... Jestem zachwycona możliwością ogłoszenia wam, że zostanę Mamusią. Powiedzieć, że jestem szczęśliwa, nie wystarcza. Jestem ekstatycznie szczęśliwa" - napisała gwiazda.

"ŚOPW". Aneta Żuchowska o powiększeniu rodziny i drugiej ciąży
"ŚOPW". Aneta Żuchowska o powiększeniu rodziny i drugiej ciąży Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kelly Osbourne w ciąży - kto jest ojcem dziecka?

Ojcem dziecka Kelly Osbourne jest Sid Wilson - muzyk grupy Slipknot. Plotki o ich związku zaczęły się pojawiać w połowie stycznia. Gwiazda potwierdziła to romantycznym postem, który opublikowała w Walentynki. Choć para znała się od dawna, to dopiero teraz niedawno odważyli się spróbować życia jako para.

"Nie wierzę, w jakim miejscu jesteśmy po 23 latach przyjaźni. Jesteś moim najlepszym przyjacielem, bratnią duszą, tak bardzo cię kocham Sidneyu George'u Wilsonie" - napisała na Instagramie Kelly Osbourne.

Metamorfoza Kelly Osbourne

Córka Sharon i Ozzy'ego Osbourne'ów dorastała na oczach miliona ludzi. Niedawno przyznała, że uzależniła się od narkotyków już jako nastolatka. Celebrytka miała także problemy z wagą. Zdecydowała się nawet zmniejszyć żołądek.

Kelly Osbourne
Kelly Osbourne Źródło: Simon James/WireImage

Obecnie Kelly Osbourne postanowiła rozliczyć się z demonami przeszłości. Przeszła fizyczną metamorfozę i weszła w stały związek ze swoim przyjacielem, a niedługo będzie mamą.  

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Patrick McMullan/Getty Images

Pozostałe wiadomości