Odrzuciła występy z Ich Troje, grała u Patryka Vegi. Co słychać u Pauli Marciniak?

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Jak wygląda i co robić dziś Paula Marciniak?

Michał Wiśniewski miał w swoim życiu wiele ślubów. Ten z Paulą Marciniak również przeszedł do historii, ale wyłącznie muzycznej. Dziewczyna dała się poznać jako wokalistka, aktorka i Miss Foto Polski. Była gwiazda miała być jedną z wokalistek zespołu Ich Troje. Co robi teraz?

Paula Marciniak miała zostać kolejną piosenkarką pop. Zanim to nastąpiło, zachwyciła urodą i została Miss Foto Polski. Jej kariera rozpoczęła się w 2005 roku. Po zdobyciu tytułu reprezentowała nasz kraj w konkursie Model of the World w Tanzanii.

Paula Marciniak stanęła przed ołtarzem z Michałem Wiśniewskim

Paula Marciniak próbowała zaistnieć w muzyce rozrywkowej. Udało jej się wydać jedną płytę pt. "Paula", ale na tym się skończyło. Popularność przyniosła jej piosenka pt. "Flashing Light" i teledysk, do którego zaprosiła lidera Ich Troje. Michał Wiśniewski zagrał w klipie pana młodego, a piękna wokalistka uciekła mu sprzed ołtarza. Tę scenę możecie zobaczyć w klipie, który zamieściliśmy poniżej.

Michał Wiśniewski proponował Pauli Marciniak dołączenie do Ich Troje. Jednak wokalistka miała inne plany.

"Od razu mu powiedziałam, że moja solowa płyta jest w końcowej fazie nagrań i że nie wyobrażam sobie siebie w zespole. Była to atrakcyjna propozycja, ale ja już miałam swoje miejsce i swój cel. W Ich Troje byłabym dodatkiem do całości, która istniała w świadomości ludzi od wielu lat, a ja chciałam stworzyć coś swojego, od początku do końca" - mówiła na łamach "Echa Dnia".

Anna Świątczak o kontaktach z Michałem Wiśniewskim
Anna Świątczak o kontaktach z Michałem Wiśniewskim Anna Świątczak o kontaktach z Michałem Wiśniewskim Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Nagranie teledysku Pauli Marciniak. Ślub z Michałem Wiśniewskim
Nagranie teledysku Pauli Marciniak. Ślub z Michałem Wiśniewskim Źródło: MWMEDIA

Co słychać u Pauli Marciniak?

Paula Marciniak ma za sobą również kilka drobnych ról w serialach oraz występ w "Pitbullu" Patryka Vegi. Pozowała trzy razy do zdjęć, które ukazały się na łamach magazynu "CKM". W telewizji można było ją zobaczyć w roli prowadzącej na antenie Extreme Sport Channel, iTV i 4fun.tv. Dziś jest głównie influencerką - wciąż bardzo pewną siebie.

"Mało kto wie, ale byłam w szkole muzycznej, studiowałam dziennikarstwo, aktorstwo. Robiłam w życiu tyle rzeczy, że czuję się, jakbym miała ze 100 lat i mogłabym obdzielić swoimi pasjami z 10 osób i każde z nich miałoby ciekawe życie" - oznajmiła na Instagramie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości