Kim Kardashian po raz pierwszy o związku z Petem Davidsonem. "Ma moje imię wypalone na piersi"

Kim Kardashian była gościnią programu Ellen Degeneres. Opowiedziała o związku z Pete'm Davidsonem
Kim Kardashian po raz pierwszy opowiedziała o nowym związku
Źródło: Mike Cohen/Getty Images for The New York Times
Kim Kardashian była ostatnią gościnią talk-show Ellen DeGeneres. Najpopularniejsza celebrytka świata po raz pierwszy opowiedziała o swoim związku z Petem Davidsonem. Nie szczędziła szczegółów i przy okazji wbiła szpilę Kanye Westowi.

Życie prywatne Kim Kardashian od zawsze jest na świeczniku. Celebrytka nigdy nie stroniła od skandali, które przyniosły jej popularność. Chociaż 41-latka osiągnęła spektakularny sukces, w jej życiu uczuciowym było wiele zawirowań. Kim Kardashian bowiem wychodziła za mąż aż trzy razy, żaden ze ślubów nie zakończył się jednak happy endem. Najbardziej medialnym rozstaniem było bez wątpienia to z Kanye Westem.

Były mąż celebrytki i jednocześnie ojciec jej dzieci do teraz nie pogodził się z tym, że najsłynniejsza z Kardashianek wystąpiła z pozwem o rozwód. Podczas gdy raper wciąż przekracza kolejne granice stalkerstwa i nękania, Kim Kardashian układa sobie życie u boku Pete’a Davidsona. Teraz po raz pierwszy opowiedziała o nowym związku.

Kim Kardashian pierwszy raz o nowym związku. "W końcu jestem szczęśliwa"

Kim Kardashian i 28-letni Pete Davidson tworzą parę od pół roku. W tym czasie mocno dał im się we znaki Kanye West, który stale obraża obecnego partnera swojej byłej żony. Mimo trudnego okresu celebrytka nie bała się zmierzyć z pytaniami Ellen DeGeneres i wzięła udział w jej talk-show. Kim Kardashian powiedziała, że ona i Pete robią sobie nawzajem wiele uroczych zdjęć, których gwiazda jednak nie publikuje. Powód może zaskakiwać.

"Nie wiem, jak powinnam się zachować... Czuję się tak, jakbym pierwszy raz umawiała się na randki w erze Instagrama. Nie wiem, jakie są zasady" - mówiła.

Kim Kardashian zapewniła, że w końcu czuje się w pełni szczęśliwa, a nowy związek dodaje jej skrzydeł. Przy okazji nawiązała też do Kanye Westa.

"W końcu jestem szczęśliwa. Zachęcam swoich przyjaciół i ludzi, których kocham, by byli po prostu szczęśliwi. Pomyślałam w pewnym momencie, że mam 40 lat i muszę znaleźć swoją drogę do szczęścia. Dałam sobie czas i znalazłam to. Chcę, by tak było już zawsze" - powiedziała.

Piotr Głowacki opowiedział o planach na dziesiątą rocznicę ślubu. Będzie nietypowo
Piotr Głowacki i jego żona Agnieszka Marek w listopadzie będą świętować dziesiątą rocznicę ślubu. Aktor zdradził plany na tę wyjątkową okazję. Wielu się może ździwi

Kim Kardashian o tatuażach Pete'a Davidsona. "Kilka jest poświęconych mnie"

Celebrytka uchyliła też rąbka tajemnicy jeśli chodzi o ciało jej partnera i przyznała, że ukochany zrobił sobie kilka tatuaży, których inspiracją była ona sama.

"On ma kilka tatuaży poświęconych mnie. Ma na przykład wypalone moje imię na piersi. Inny tatuaż, który jest według mnie bardzo słodki, to napis, który brzmi: ‘Moja dziewczyna jest prawniczką’"- zakończyła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Mike Cohen/Getty Images for The New York Times

podziel się:

Pozostałe wiadomości