Klaudia Halejcio opowiedziała, jak poznała narzeczonego. Urzekł ją skromnością

Klaudia Halejcio
Klaudia Halejcio opowiedziała, jak poznała bogatego narzeczonego
Źródło: MWMEDIA
Klaudia Halejcio w jednym z najnowszych wywiadów zdradziła, jak poznała narzeczonego. Zabawnym faktem jest z pewnością to, że Oskar Wojciechowski podczas pierwszego spotkania pomylił ją z inną aktorką. Gwiazda zdradziła ponadto, co urzekło ją w milionerze.

Klaudia Halejcio to nie tylko znana aktorka i influencerka, ale także matka i partnerka. Kilka lat temu związała się z biznesmenem Oskarem Wojciechowskim. W 2020 roku celebrytka ogłosiła, że wraz z ukochanym oczekują potomstwa. Ich córka, Nel, urodziła się w 2021 roku. Niedawno aktorka pochwaliła się, że wraz z partnerem postanowili zrobić następny krok w związku i wkrótce możemy spodziewać się ceremonii ich zaślubin.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Adam Zdrójkowski o miłości
Adam Zdrójkowski o miłości. Jego serce zabiło do kogoś mocniej?
Adam Zdrójkowski wystąpi w nowym sezonie "Azja Express". W rozmowie z nami opowiedział o miłości, romantyzmie i randkach z koszmaru.

Kaludia Halejcio opowiedziała, jak poznała Oskara Wojciechowskiego

Klaudia Halejcio do tej pory nie była zbyt wylewna w opowiadaniu o tym, jak poznała Oskara Wojciechowskiego. Teraz gwiazda postanowiła zrobić wyjątek. Pomimo pobytu na rajskich wakacjach aktorka poświęciła wolną chwilę i na instagramowym koncie odpowiedziała na komentarze zaciekawionych jej życiem fanów.

Okazuje się, że do poznania aktorki i milionera doszło podczas jednej z imprez, na którą zabrała ją ze sobą Patricia Kazadi. Co ciekawe milioner urzekł Klaudię Halejcio skromnością. Samemu spotkaniu gwiazda nadaje wręcz metafizyczną rangę.

"Wszyscy faceci wystylizowani, szaliczki, itp. i nagle patrzę, jeden w dżinsikach, trampeczkach, w t-shircie chodzi i coś tam ogarnia i tak przykuł moją uwagę Oskar. Światło bijące, aureola nad głową, mówię bang" - zdradziła wyraźnie podekscytowana aktorka.

Przyszły narzeczony nie zraził Klaudii Halejcio nawet tym, że pomylił ją z inną znaną aktorką.

"Oskar myślał, że jestem Agnieszką Kaczorowską. Serio." - powiedziała gwiazda.

Klaudia Halejcio
Klaudia Halejcio o tym, jak poznała narzeczonego
Klaudia Halejcio
Źródło: Instagram @klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio gratuluje narzeczonemu. Aktorka pęka z dumy

Niedawno Klaudia Halejcio pochwaliła się osiągnięciem partnera, Oskara Wojciechowskiego, który aktywnie rozwija działalność w dziedzinie marketingu internetowego i jednocześnie walczy o sprawiedliwość dla polskich kredytobiorców. W związku z problemami jednego z jego klientów, który miał ucierpieć z powodu działań banku, przyszły mąż gwiazdy wystąpił przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

Teraz magazyn "Forbes" opisał tę sprawę, a aktorka postanowiła pogratulować partnerowi za pośrednictwem mediów społecznościowych. Klaudia Halejcio opublikowała zrzuty ekranu z artykułu na InstaStories.

"Pierwsza osoba w todze niebędąca prawnikiem, która miała możliwość zawrzeć głos w waszej sprawie! Wszystkich konsumentów posiadających kredyty. Przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej" - napisała dumna aktorka.

Klaudia Halejcio opublikowała screeny z artykułu znanego magazynu
Klaudia Halejcio opublikowała screeny z artykułu znanego magazynu
Źródło: Instargram @klaudiahalejcio

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości