Krystian Pesta chwali się zdjęciami z wycieczki. Tak świętuje 30. urodziny

Autor:
Julia
Sadowska
Krystian Pesta wyruszył w wycieczkę po Europie

Krystian Pesta po pracowitym okresie obfitującym w liczne sukcesy zdecydował się na urlop, podczas którego zwiedza najpiękniejsze zakątki europejskich państw oraz świętuje 30. urodziny. Szerszemu gronu dał się poznać nie tylko jako utalentowany aktor, ale też miłośnik podróży. Na Instagramie podzielił się zdjęciami z wyjazdu, obok których nie sposób przejść obojętnie.

Krystian Pesta od kilku dni korzysta z urlopu. Wypoczynek na łonie natury połączył ze świętowaniem. Taka okazja drugi raz się nie powtórzy. 

Krystian Pesta na wakacjach

Krystian na początkowy cel podróży po Europie obrał Słowenię, gdzie cieszył się widokiem majestatycznych nadmorskich miasteczek. To jednak nie koniec jego zagranicznych wojaży. W swoim instagramowym poście zdradził również, że następnie zamierza odwiedzić Wenecję oraz słoneczną Toskanię.

"Czas - eurotripowego wyjazdu z okazji moich 30-stych urodzin - zacząć! Pierwszy przystanek piękna Słowenia. Jezioro Bled było zawsze celem mojej podróży i chciałem je zobaczyć, ale zaskoczyłem się również urokliwymi małymi miasteczkami położonymi nad Adriatykiem - Isola, Koper. Jest pięknie! Podróż słoweńską kończymy i jedziemy do Wenecji, później Toskania i kolejne kraje. Oj się będzie działo. A Wy, byliście już w Słowenii? Jaka miejscowość jest/była na Waszej liście?" - napisał aktor.  

Post aktora zyskał uwagę jego obserwatorów. W komentarzach pojawiły się liczne życzenia urodzinowe.

"Programuj przyszłość z pozytywną energią, realizuj cele, spełniaj marzenia! I pamiętaj, że dobrze widzi się tylko sercem!" - czytamy. 

"Z okazji urodzin wszystkiego, co najlepsze" - napisała obserwatorka aktora.

Pesta, Zawierucha i Haniszewski o rolach w serialu 'Behawiorysta
Pesta, Zawierucha i Haniszewski o rolach w serialu 'Behawiorysta Pierwszy odcinek serialu „Behawiorysta" na podstawie powieści Remigiusza Mroza można już oglądać na platformie player.pl. Krystian Pesta wcielający się w postać Horsta Zeigera w serialu w rozmowie z Olivierem Janiakiem powiedział o swojej roli. Rąbka tajemnicy uchylili również Rafał Zawierucha i Mirosław Haniszewski. Źródło: Co za Tydzień

Krystian Pesta - kariera i praca

Krystian Pesta, choć świętował dopiero 30. urodziny, ma już na swoim koncie liczne role w głośnych produkcjach. Dotychczas wcielał się w drugoplanowe postacie, tak, jak w nagrodzonym "Orłem" - "Belfrze". Dopiero serial oparty na powieści Remigiusza Mroza "Behawiorysta", w którym wcielił się w głównego antagonistę, pokazał na co go stać. W roli psychopatycznego Horsta Zeigera wzniósł się na wyżyny aktorskich możliwości. Za tę rolę pokochali go widzowie.

Krystian Pesta urodził się 18 lipca 1992 roku w Łodzi. Już od najmłodszych lat marzył o karierze aktorskiej. Na małym ekranie można było zobaczyć go już w 2014 roku w serialu "Lekarze". W 2017 został absolwentem aktorstwa w jednej z najbardziej prestiżowych uczelni filmowych - Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. W tym samym roku wystąpił w roli Borysa, oficera CBŚ w serialu "Belfer 2". Aktora spotkać można także na deskach Teatru im. Jaracza w Łodzi.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Julia Sadowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości