Gwiazdy

Książę Karol kolejny raz z koronawirusem. Jak czuje się 73-letni następca brytyjskiego tronu?

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz

Książę Karol uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Rodzina królewska powiadomiła o stanie księcia Walii na Twitterze. To już drugi raz, gdy następca brytyjskiego tronu zmaga się z COVID-19. Pierwszy raz zaraził się w 2020 roku.

COVID-19 nie omija rodziny królewskiej. Książę Karol w listopadzie tego roku skończy 74 lata. Ze względu na wiek jest szczególnie narażony na działanie wirusa. Na oficjalnym koncie księcia Walii na Twitterze pojawił się specjalny komunikat dotyczący jego zdrowia.

Książę Karol drugi raz zakażony koronawirusem

"Dzisiaj rano Książę Walii uzyskał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19 i obecnie izoluje się. Jego Królewska Wysokość jest głęboko rozczarowany, że nie może uczestniczyć w dzisiejszych wydarzeniach w Winchester i postara się jak najszybciej podać nowy termin swojej wizyty" - czytamy na Twitterze.

Syn królowej Elżbiety II zaraził się koronawirusem w marcu 2020 r. Przed poznaniem wyniku odbywał spotkania w Szkocji. Książę Karol widział się wtedy z księciem Monako, Albertem II Grimaldim, który także wtedy zachorował. Książę Walii przeszedł łagodnie pierwsze zakażenie koronawirusem, w tym przypadku również jego życie nie jest zagrożone.

Anna Świątczak zniknęła z show-biznesu. "Po prostu tego nie dźwignęłam"
Anna Świątczak zniknęła z show-biznesu. "Po prostu tego nie dźwignęłam" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Przeczytaj więcej:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages.com

Pozostałe wiadomości