Leon Myszkowski wspomina maturę. Justyna Steczkowska miała sposób na to, by się uczył

Autor:
Martyna
Mikołajczyk
Leon Myszkowski

Leon Myszkowski maturę zdawał w okresie pandemii. Stres przeżywał zatem podwójnie. Dziś wspomina, że nie było warto zaprzątać sobie głowy zdenerwowaniem. Choć zdał za pierwszym razem, zaznacza, że duża w tym zasługa rodziców. Jak Justyna Steczkowska zaganiała syna do nauki? Miała na to sposób.

Syn Justyny Steczkowskiej ukończył Liceum Filmowe przy Warszawskiej Szkole Filmowej. Po zdaniu egzaminu dojrzałości Leon Myszkowski nie zdecydował się jednak na podjęcie studiów. Aktualnie pracuje jako DJ i planuje rozwijać karierę muzyczną. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Małgorzata Ohme o relacji z Filipem Chajzerem i porannych rytuałach
Małgorzata Ohme o relacji z Filipem Chajzerem i porannych rytuałach Małgorzata Ohme i Filip Chajzer uznawani są za jedną z najbardziej lubianych par prowadzących. W "Dzień Dobry TVN" tworzą duet od przeszło 4 lat. Małgorzata Ohme w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą zdradza, co łączy ich poza wizją. Wyjawia ponadto, czy mają rytuały, bez których nie wyobrażają sobie wejścia na antenę. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Leon Myszkowski o egzaminie dojrzałości. Maturę zdawał w okresie pandemii

Leon Myszkowski opowiedział o swoich doświadczeniach zdawania egzaminu dojrzałości w czasie pandemii. Zakończenie szkoły średniej wiąże się z wyzwaniem zaliczenia egzaminu dojrzałości, który również dla wielu celebrytów jest wyjątkowo stresującym momentem w życiu. Leonowi Myszkowskiemu egzamin udało się zdać za pierwszym razem bez żadnych problemów.

Leon Myszkowski zdradził, że przygotowania do jego matury nie należały do najłatwiejszych. Dzisiejszy 22-latek trafił na czas nauki zdalnej wymuszonej pandemią. Dziś wspomina, że zdenerwowanie, które naturalnie towarzyszy zdającym, w jego przypadku było kompletnie zbędne.

"Stres był. Zdawałem maturę w dziwnych czasach, bo była wtedy pandemia. Mieliśmy zdalne próbne egzaminy. W ten sposób ominęliśmy też ustną maturę. Zdałem maturę za pierwszym podejściem bez żadnych problemów. Jak to wspominam? To jest więcej strachu, niż to realnie wygląda" - opowiadał Plejadzie.

Muzyk dodał też, że stres towarzyszył mu tylko na początku. Potem poszło już z górki.

"W moim przypadku to było tak: do momentu wejścia do sali i podpisania się na tym arkuszu był duży stres. Potem jak już się człowiek podpisze, pierwsze zadanie, pytanie, to już człowiek się rozluźnia, robi to wszystko, co ma w poleceniu i to jakoś leci" - wspominał.

Justyna Steczkowska mocno angażowała się w wykształcenie Leona Myszkowskiego

Leon Myszkowski coraz bardziej angażuje się w show-biznes. Odnalazł swoją drogę w roli DJ-a. Chociaż zdanie egzaminu dojrzałości jest wciąż ważne, uważa, że nie jest już tak kluczowe, jak kiedyś.

"Umówmy się, zdanie lub niezdanie matury nie jest wyznacznikiem tego, kto, jakim jest człowiekiem. Wydaje mi się, że może tak jak kiedyś faktycznie matura była niezbędna do życia, tak obecnie nie ma to takiego znaczenia, chyba że ktoś wybiera zawody, do których potrzebne są studia" - twierdzi.

W jego życiowym wyborze bardzo wspiera go sławna mama. Justyna Steczkowska i jej mąż musieli się jednak dość mocno nagimnastykować, by ich syn miał alternatywę na przyszłość. Nie obyło się bez zabiegów psychologicznych - rodzice podeszli syna sposobem.

"Był jasny podział. Ojciec był tym złym policjantem, mama tym dobrym, chociaż nie zawsze. Różnie to wychodziło, ale jakoś tam szkołę skończyłem. Jestem zadowolony z tego" - twierdzi dziś Leon Myszkowski.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości