Lewandowscy ponownie zachwycili w Cannes. Ich stylizacje robią furorę

Robert i Anna Lewandowscy w Cannes
Robert i Anna Lewandowscy w Cannes
Źródło: Gareth Cattermole/amfAR/Getty Images for amfAR
Anna i Robert Lewandowscy od dwóch dni przebywają na Festiwalu Filmowym w Cannes, gdzie brylują na czerwonym dywanie. Polska para w prawdziwie hollywoodzkim stylu pozuje do zdjęć fotoreporterów, prezentując swoje zjawiskowe kreacje, o których piszą wszystkie media.

Anna i Robert Lewandowscy do Cannes przylecieli w środę rano, by kilka godzin później już po raz pierwszy w tym roku pokazać się na festiwalowym czerwonym dywanie. Para zaszczyciła swoją obecnością premierę filmu 'Elvis", a także wielką galę znanej, luksusowej marki jubilerskiej Chopard. W międzyczasie małżeństwo zrobiło sobie pamiątkowe zdjęcia z Damiano z zespołu Maneskin oraz partnerką Cristiano Ronaldo, Georginią Rodriguez, która z czułością przywitała Annę Lewandowską. Nie da się ukryć, że najsłynniejsza polska para robi prawdziwą furorę na Lazurowym Wybrzeżu, a ich stylizacjom przyglądają się największe magazyny modowe na świecie. Nic jednak dziwnego. Podczas zaledwie dwóch dni w Cannes Lewandowscy zaprezentowali bowiem aż cztery wieczorowe kreacje.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Anna i Robert Lewandowscy brylują na festiwalu w Cannes

Anna i Robert Lewandowscy w Cannes zjawili się na specjalne zaproszenie producenta luksusowej biżuterii Chopard i to właśnie w diamentowych i niezwykle kosztownych błyskotkach tej marki polska trenerka od dwóch dni pokazuje się na czerwonym dywanie. W czwartek małżeństwo po raz kolejny uświetniło swoją obecnością pokazy filmowe.

W pierwszej stylizacji tego wieczoru na pierwszy plan wyszła posągowa kreacja Anny Lewandowskiej z finezyjnym, głębokim dekoltem w kształcie kwiatów od mistrzyni gwiazdorskich kreacji, czyli Magdy Butrym. Trenerka swoją "małą czarną" uzupełniła jedynie o pokaźną biżuterię. Mówiąc o festiwalowych outfitach Lewandowskich, nie można też nie zwrócić uwagi na samego piłkarza, który niczym kameleon wpasowuje się w kreacje swojej żony i często podbija je na zasadzie kontrastu. Tak też było i tym razem, gdy Robert Lewandowski włozył na siebie turkusowy garnitur z czarnymi akcentami.

Anna i Robert Lewandowscy w Cannes
Anna i Robert Lewandowscy w Cannes
Anna i Robert Lewandowscy w Cannes
Źródło: Stephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images
czt 10
Nagrody Elle Awards rozdane. Wśród wyróżnionych Agnieszka Woźniak-Starak
Za nami gala Elle Awards. Po trzech latach przerwy czytelniczki popularnego magazynu mogły spotkać i wyróżnić swoje ulubione gwiazdy. Wśród sław, które zgarnęły prestiżową statuetkę, była także Agnieszka Woźniak-Starak. Prezenterka "Dzień Dobry TVN" została uznana za "Ikonę stylu".

Lewandowscy na każdy dzień festiwalu mają przygotowane dwie kreacje

Jeszcze tego samego wieczoru Anna i Robert Lewandowscy pokazali się w zupełnie nowej odsłonie. Trenerka na swoją drugą czwartkową kreację wybrała suknię z długim, ciągnącym się za nią trenem, baskinką w okolicy bioder oraz odkrytymi ramionami. Wybór stylizacji nie był oczywisty nie tylko w kwestii kroju, ale też koloru. Żona Roberta Lewandowskiego postawiła bowiem na soczystą pomarańczę, która podkreślała jej opaleniznę i jasny kolor oczu. Całość uzupełniła obfitą diamentową kolią i związanymi w kucyk włosami.

Robert Lewandowski również zmienił swój wcześniejszy strój. Piłkarz dobrze wiedział, że przy tak wyrazistej stylizacji ukochanej, on musi pozostać bardziej stonowany. Sportowiec wybrał więc czarny total look w postaci idealnie skrojonego garnituru oraz loafersów.

Anna i Robert Lewandowscy w Cannes
Anna i Robert Lewandowscy w Cannes
Anna i Robert Lewandowscy w Cannes
Źródło: Gisela Schober/Getty Images for amfAR

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Gareth Cattermole/amfAR/Getty Images for amfAR

podziel się:

Pozostałe wiadomości