Gwiazdy

Gwiazdor "Brzyduli" ma znanego ojca. Niewiele osób o tym wie

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Łukasz Garlicki

Łukasz Garlicki to znany polski aktor. Sympatię widzów zdobył dzięki roli Sebastiana w serialu "BrzydUla". Co wiemy o jego życiu osobistym?

Łukasz Garlicki znany jest z wielu ciekawych ról. Niewiele osób wie, że prywatnie jest synem znanego aktora. Co jeszcze o nim wiemy?

Łukasz Garlicki- wiek, skąd pochodzi, "Projekt Warszawiak"

Łukasz Garlicki przyszedł na świat się 5 sierpnia 1977 roku. W tym roku skończy 45 lat. Aktor urodził się w Warszawie. Jest silnie związany ze swoim rodzinnym miastem. Był jednym ze współzałożycieli akcji "Projekt Warszawiak". To projekt muzyczny z 2010 roku, którego celem było złożenie hołdu ludziom tworzącym kiedyś klimat Warszawy. Artyści na nowo zinterpretowali stare miejskie przeboje stolicy.

Łukasz Garlicki zaśpiewał utwór "Nie masz cwaniaka nad Warszawiaka", oparty na piosence Stanisława Grzesiuka, który, uznano za fenomen i cieszył się bardzo dużą popularnością w sieci.

Julia Kamińska o planach po "BrzydUli"
Julia Kamińska o planach po "BrzydUli" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Łukasz Garlicki - rodzice, rodzeństwo

Artysta jest synem Moniki i Piotra Garlickich. Aktora Piotra Garlickiego kojarzymy z wielu znanych produkcji. Wystąpił m.in. w filmie "Quo vadis" czy "Tajemnica twierdzy szyfrów" oraz w licznych serialach. Na antenie TVN widzieliśmy go w "Prawie Agaty" czy "Usta, usta".

Łukasz Garlicki ma też brata Kaspra, który urodził się w 1993 roku. Jest aktorem głosowym.

Łukasz Garlicki- kariera, filmy, "BrzydUla"

Łukasz Garlicki skończył studia w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie. Jest aktorem nie tylko telewizyjnym, ale również filmowym i teatralnym. Zadebiutował jeszcze podczas studiów w szkole aktorskiej. Mogliśmy oglądać go w serialach takich jak "Teraz albo nigdy!", "Kryminalni" czy "Nieobecni". Zagrał też w filmach "Facet (nie)potrzebny od zaraz"," Dzień dobry, kocham cię!" czy "1920 Bitwa Warszawska".

Wielu fanów kojarzy go przede wszystkim z roli Sebastiana Olszańskiego w serialu "BrzydUla". Sebastian to najlepszy przyjaciel głównego bohatera Marka Dobrzańskiego zakochany w jego zabawnej asystentce Wioletcie. Obecnie emitowane są nowe odcinki, w których śledzimy dalsze losy głównych bohaterów, którzy przeszli ogormną przemianę.

Łukasz Garlicki w serialu "BrzydUla"
Łukasz Garlicki w serialu "BrzydUla" Źródło: TVN

Łukasz Garlicki- życie osobiste, żona, dzieci

O życiu uczuciowym Łukasza Garlickiego nie wiemy zbyt wiele. Aktor nie lubi dzielić się osobistymi informacjami z mediami. Wiadomo tylko, że jest w związku z modelką Marzeną Pokrzywińską. Para doczekała się syna, który urodził się w 2020 roku.

Łukasz Garlicki- Instagram

Łukasz Garlicki prowadził konto na Instagramie pod nazwą @lukgarlicki_official. Na chwilę obecną konto jest niedostępne.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości