Maciej Musiał ma rodzeństwo? Zaskakująca informacja dla fanów gwiazdora

Maciej Musiał
Maciej Musiał
Źródło: mw media
Maciej Musiał w jednym z wywiadów wspomniał, że ma przyrodnią siostrę. Aktor nie powiedział jednak więcej szczegółów, a fani zastanawiają się, dlaczego wcześniej nie powiedział o rodzeństwie.

Maciej Musiał jest jednym z polskich aktorów, który z łatwością podbija zagraniczny rynek filmowy, także ten w Stanach Zjednoczonych, który dla wielu jest nieosiągalny. Swoją karierę aktorką zaczynał jeszcze jako kilkulatek. Po szkole średniej dostał się do Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie (obecnie AST), którą ukończył w 2021 r.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Maciej Musiał o rodzinie, miłości i planach
Maciej Musiał o rodzinie, miłości i planach
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Maciej Musiał ma siostrę

Jego tatę możemy obejrzeć w produkcjach takich jak "Psy", "Jack Strong", "Sęp", "Różyczka" czy "Jak pokochałam gangstera". Mama Macieja Musiała jest również poetką, absolwentką filologii polskiej oraz podyplomowych studiów polityki i zarządzania oświatą.

Z byłym mężem założyła niegdyś Teatr Kuffer. Tak mówiła o tym pomyśle w jednym z wywiadów:

"Stwierdziliśmy, że trzeba jakoś dorobić, by starczało nam na pieluchy, dlatego założyliśmy prywatny teatr, w którym robiliśmy sztuki dla dzieci" - wyznała.

Anna Musiał prowadzi również własną markę  Zapach Nieba. Mama aktora od czasu do czasu pojawia się na kontach syna w mediach społecznościowych i za każdym razem wzbudza wielkie poruszenie, podobnie jak ojciec.

Co ciekawe, ostatnio Maciej Musiał w rozmowie z reporterem eska.pl powiedział, że ma przyrodnią siostrę. Aktor został zapytany o to, czy marzył kiedyś o posiadaniu rodzeństwa. Kiedy powiedział, że serialowych braci z "Rodzinki.pl" traktuje jak rodzeństwo, dodał:

"I mam siostrę przyrodnią. Mam wspaniałą siostrę, która zresztą też tu była tydzień temu" - powiedział.

Maciej Musiał jest właścicielem kilku kawiarni

Maciej Musiał tak jak wiele znanych aktorów postanowił postawić pierwsze kroki w branży gastronomicznej. Aktor w 2022 r. otworzył klubo-kawiarnię w centrum Warszawy, a w piątek 16 czerwca 2023 r. otworzył baro-kawiarnię w Królikarni w Warszawie. Do tej pory organizowane tam były spektakle, konferencje, pokazy filmowe, a także wystawy, a teraz dzięki aktorowi będzie można się również zrelaksować w jego baro-kawiarni - Pląs. 

Maciej Musiał o wszystkim poinformował na Instagramie. Aktor dodał kilka zdjęć wnętrza, a także nagrania. Internauci są pod wrażeniem wyjątkowego klimatu.

"Naszym celem było stworzenie miejsca pełnego ciepła, spokoju, życzliwości i przytulenia. Czyli wszystkiego, co definiuję Królikarnie. Mam nadzieje, że nam się udało. Jeżeli i wy macie ochotę być trochę przytulonym, to zapraszam do Pląsu" - dodał.

Jak możemy zauważyć, kawiarnia cieszy się sporą popularnością, a aktor ma ręce pełne roboty. Życzymy mu powodzenia.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: mw media

podziel się:

Pozostałe wiadomości