Maciej Orłoś świętuje urodziny ukochanej. "Niektórzy myślą, że jestem Twoim dziadkiem"

Maciej Orłoś świętuje urodziny Pauliny Koziejowskiej
Maciej Orłoś świętuje urodziny Pauliny Koziejowskiej
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska już od jakiegoś czasu nie kryją się ze swoim uczuciem. Tym razem para dodała romantyczne zdjęcia, z okazji urodzin dziennikarki. Maciej Orłoś złożył wyjątkowe życzenia ukochanej, bowiem Paulina Koziejowska kończy 40 lat.

W mediach już od kilku miesięcy pojawiały się plotki o romansie Macieja Orłosia z młodszą o 22 lata dziennikarką Pauliną Koziejowską. 40-latka wcześniej była związana z aktorem Jackiem Borkowskim, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu.

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś świętują urodziny

Prezenterka po zakończeniu relacji z Jackiem Borkowskim, wróciła do swojego byłego narzeczonego. W 2019 r. świętowali siódmą rocznicę związku. Rok później zdarzyła się prawdziwa tragedia. Narzeczony dziennikarki nagle zmarł.

Jakiś czas później pojawiły się plotki, że dziennikarka spotyka się z Maciejem Orłosiem. Informacje te pojawiły się niedługo po tym, kiedy okazało się, że dziennikarz rozstał się ze swoją trzecią żoną. Po kilku miesiącach Maciej Orłoś ujawnił związek z 22 lata młodszą dziennikarką. Para przyznała, że chciała nacieszyć się sobą bez afiszowania się.

Już od jakiegoś czasu para otwarcie mówi o swoim związku i nie chce trzymać tej relacji w tajemnicy. Nie tak dawno para pojawiła się razem na premierze spektaklu "Mąż i żona". Teraz zakochani dodali kolejne wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, a wszystko to z okazji urodzin Pauliny Koziejowskiej.

Zobacz wideo:

Paulina Koziejowska o związku z Maciejem Orłosiem
Paulina Koziejowska powiedziała o kulisach związku z Maciejem Orłosiem
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Maciej Orłoś złożył wyjątkowe życzenia ukochanej

Dziennikarka kończy bowiem 40 lat. Z tej okazji jej ukochany postanowił złożyć jej wyjątkowe życzenia na Instagramie.

"Kochanie, dziś świętujemy Twoje okrągłe urodziny. 40-tka to już zaawansowany wiek, ale nic się nie martw, i tak niektórzy myślą, że jestem Twoim dziadkiem" - napisał Maciej Orłoś.

Pod postem pojawiło się wiele gratulacji i życzeń dla solenizantki.

"Sto lat", "Wszystkiego dobrego dla was", "Pięknie wam razem", "Dużo szczęścia", "Kochana, spełnienia wszystkich marzeń", "Żebyś zawsze była tak szczęśliwa, jak teraz" - czytamy.

My również dołączamy się do życzeń i czekamy na kolejne wspólne zdjęcia. Wszystkiego najlepszego.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości