Madonna wzruszyła fanów podczas koncertu. Podziękowała kobiecie, która uratowała jej życie

Madonna
Madonna
Źródło: Getty Images
Madonna poruszyła serca fanów. Ikona muzyki pop podziękowała publicznie kobiecie, która uratowała jej życie. Podczas sobotniego koncertu w ramach trasy "Celebration" w Nowym Jorku, artystka zdradziła nowe szczegóły związane z poważnymi problemami zdrowotnymi, które doprowadziły ją do pobytu w szpitalu w czerwcu.

Z powodu kłopotów zdrowotnych, Madonna była zmuszona przesunąć datę rozpoczęcia trasy koncertowej "Celebration", zorganizowanej z okazji 40-lecia jej kariery. Zamiast planowanego startu 15 lipca, pierwszy koncert odbył się 14 października w Londynie, a trasa obejmuje łącznie 79 koncertów w Ameryce Północnej i Europie, z finałowym występem zaplanowanym na 26 kwietnia 2024 roku w Mexico City.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

25112023_MAMTALENT_WOZNIAKSTARAK_SWIETA
Agnieszka Woźniak-Starak o Bożym Narodzeniu. Podsumowała 2023 rok. "Wywrócił wszystko do góry nogami"
Źródło: cozatydzien.tv.pl

Nowe informacje o stanie zdrowia Madonny

Madonna powiedziała publiczności na koncercie w Nowym Jorku, że "tu teraz być to pie***ny cud". Wyjawiła również, że osoba, która odegrała kluczową rolę w jej uratowaniu, to kobieta o imieniu Shavawn. To właśnie ona "zaciągnęła ją do szpitala" po tym, jak artystka zemdlała w swojej łazience i obudziła się na oddziale intensywnej terapii.

W emocjonalnym przemówieniu 65-latka podziękowała Shavawn, nazywając ją "bardzo ważną kobietą", która bez wahania uratowała jej życie. Ponadto artystka wyraziła wdzięczność swojemu nauczycielowi kabały, Eitanowi Yardeniemu, który towarzyszył jej w trudnych chwilach. Madonna przyznała, że po trafieniu do szpitala została wprowadzona w stan śpiączki na dwa dni, a jedyny głos, który słyszała, należał do Yardeniego.

W trakcie koncertu Madonna wspomniała również o swoich sześciorgu dzieciach, które były przy jej łóżku, gdy odzyskała przytomność. Z humorem stwierdziła, że "musiała prawie umrzeć, żeby zebrać wszystkie swoje dzieci w jednym pokoju".

Problemy zdrowotne Madonny

Madonna doświadczyła poważnych problemów zdrowotnych, które wymagały hospitalizacji niemal dokładnie pół roku wcześniej. Menedżer piosenkarki, Guy Oseary, podał do publicznej wiadomości, że "w sobotę 24 czerwca u Madonny rozwinęła się poważna infekcja bakteryjna, z powodu której na kilka dni trafiła na oddział intensywnej terapii".

Na początku lipca artystka podziękowała fanom za wsparcie, publikując oświadczenie na platformach mediów społecznościowych. W tym emocjonalnym wpisie Madonna wyznała, że po obudzeniu się w szpitalu w pierwszej kolejności pomyślała o dzieciach, a następnie o fanach, którzy zakupili bilety na jej trasę koncertową. Wyraziła swoje zaangażowanie w dostarczenie spektakularnego widowiska dla swoich wielbicieli.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości