Magdalena Lamparska urodziła! Pokazała zdjęcie ze szpitala

Magdalena Lamparska urodziła
Magdalena Lamparska urodziła
Źródło: MWMEDIA
Magdalena Lamparska urodziła. Aktorka znana z serialu TVN "39 i pół" została mamą małej Mili. To już drugie dziecko gwiazdy, bowiem w 2017 r. na świecie pojawił się jej synek Tymoteusz.

Magdalena Lamparska pochwaliła się radosną nowiną w mediach społecznościowych. Aktorka udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy dłonie jej, a także jej męża Bartosza Osumka, oraz jej córeczkę owiniętą w koc.

Magdalena Lamparska urodziła

Na Instagramie napisała:

"To niewątpliwie najpiękniejszy moment w naszym życiu. Jesteśmy już razem z naszą córeczką, siostrą Milą Magdaleną. Nasza cudowna Położna sprawiła, że nigdy nie zapomnimy tych chwil. Podziękowania dla całego zespołu Szpitala Klinicznego im. Księżnej Anny Mazowieckiej. Dziękujemy!" - czytamy.

Pod postem szybko pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy pogratulowali aktorce i jej mężowi.

"Jaka malusia, dużo zdrówka", "Trzymajcie się kochani", "Gratulacje, rodzinka się powiększyła", "Teraz dużo miłości", "Co za wiadomość z samego rana", "Nie mogę się doczekać, aż zobaczę maleństwo" - czytamy.

Zobacz wideo:

Jan Kliment boleśnie znosił pytania o ciążę. Jakim chce być ojcem?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Magdalena Lamparska — kariera i małżeństwo

Magdalena Lamparska jest znaną polską aktorką. Po raz pierwszy na ekranie wystąpiła w filmie "Jutro idziemy do kina", jednak prawdziwy rozgłos i rozpoznawalność przyniosła jej rola w serialu TVN "39 i pół", gdzie wcielała się w postać dziewczyny syna głównego bohatera.

Później jej kariera nabrała tempa, a Magdalenę Lamparską możemy teraz oglądać w wielu kinowych produkcjach. Kilka lat temu aktorka związała się z Bartoszem Osumkiem, z którym w 2017 r. powitali na świecie swoje pierwsze dziecko — synka Tymoteusza.

Rok później dumni rodzice postanowili wziąć ślub. Magdalena Lamparska rzadko mówi w mediach o swoim życiu prywatnym i stara się nie publikować prywatnych kadrów z życia. W czerwcu tego roku aktorka zrobiła wyjątek i ogłosiła radosną nowinę na Instagramie.

"Bardzo cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami tą wspaniałą wiadomością osobiście. To zawsze dla mnie ważny czas. Pełen cierpliwości, pokory, spokoju, oczekiwania... na nowe życie. 'Stan błogosławiony' nie zawsze jest łaskawy, pod wieloma względami: fizycznym i emocjonalnym. Nie jesteśmy w stanie go zaplanować. Do tego głowa pełna zmartwień i nadziei, żeby wszystko będzie dobrze, prawda moje Drogie Panie? Czujemy się bardzo dobrze i to jest najważniejsze. Zdrowie nam dopisuje. W radości czekamy na spotkanie" - napisała aktorka, informując, że razem z mężem spodziewają się drugiego dziecka.

Już teraz cała czwórka jest w komplecie, a my dołączamy się do internautów i życzymy dużo zdrowia i miłości.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości