Gwiazdy

Majka Jeżowska trafiła do szpitala. "Teraz musi zadbać o zdrowie"

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Majka Jeżowska

Media obiegła niepokojąca wiadomość. W czwartek 31 marca, w dniu premiery swojego najnowszego teledysku, Majka Jeżowska miała trafić do szpitala. Odwołano także przyjęcie wydawane z okazji premiery klipu. Doniesienia potwierdziła managerka artystki.

Majka Jeżowska niedawno pokazała światu teledysk do swojej nowej piosenki "Nie wciągaj mnie". W klipie wystąpiła 3-miesięczna wnuczka i synowa artystki. Uroczyste after party po premierze zostało odwołane zaledwie chwilę przed rozpoczęciem. 

Majka Jeżowska w szpitalu. Co się stało?

Nowa piosenka Majki Jeżowskiej to repertuar skierowany do dorosłych i dojrzałych odbiorców. Artystka postawiła na rytmy, które z pewnością nadadzą się na taneczne wieczory. W dniu premiery klipu wokalistka miała pojawić się w jednym z warszawskich klubów, by uczcić swoje nowe muzyczne przedsięwzięcie i zaśpiewać kilka swoich piosenek. Niestety, plany nagle uległy zmianie.

"Trafiła do szpitala, gdzie przechodzi badania. Zdecydowała się pozostać tam przez kilka dni, aby zadbać o swoje zdrowie. Majka ma nadzieję, że wkrótce wróci do domu i spotka się ze swoimi fanami na koncercie. Dla pełnej energii wokalistki jest to ciężki czas, ale z niecierpliwością czeka na dobre wyniki badań" - powiedziała dla WP managerka Majki Jeżowskiej.

Matteo Bocelli wydaje pierwszą płytę
Matteo Bocelli wydaje pierwszą płytę Matteo Bocelli w rozmowie z Olivierem Janiakiem opowiedział o zawodowych planach, wspomnieniach z dzieciństwa i porównaniach do twórczości ojca. Źródło: Co za Tydzień

Majka Jeżowska o karierze i śpiewaniu

W maju 2022 roku Majka Jeżowska będzie obchodziła 62. urodziny. Wokalistka wielokrotnie zabierała głos w sprawie ageizmu w show-biznesie, z którym szczególnie często mierzą się kobiety. Zaznaczała, że na scenie czuje się świetnie i na wykorzystanie swojego potencjału ma jeszcze wiele pomysłów, z których nie zamierza rezygnować.

"Mnie to śmieszy, jeśli zabrania się kobiecie fajnie się zestarzeć. Im jestem starsza, tym bardziej doceniam, jaka jestem fajna i kobieca. Powinniśmy się cieszyć z tego dojrzałego seksapilu. Wydaje mi się, że mi wszystko wolno i chcę żyć tak, jak się czuję. A czuję się sexy i jestem z tego dumna" - powiedziała piosenkarka w rozmowie z "Faktem".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu: Razem z Ukrainą. Pomoc. Informacje. Porady

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości