Majka Jeżowska zachwala swoje życie seksualne. "Nie mam potrzeby budowania związku"

Majka Jeżowska o kochanku
Majka Jeżowska o kochanku
Źródło: MWMEDIA
Majka Jeżowska w najnowszym podcaście opowiedziała o swoim życiu seksualnym. Piosenkarka wyznała, że czuje się spełnioną kobietą i nie ma potrzeby budowania nowego związku, jednak jak zaznaczyła, ta sfera jej życia jest zadowalająca. "Mam zaje...go kochanka" - powiedziała.

Majka Jeżowska jest znaną polską artystką. Swoją karierę zaczynała od piosenek dziecięcych, a do jej największych hitów można zaliczyć takie utwory jak "A ja wolę swoją mamę", "Wszystkie dzieci nasze są", "Na raz, na dwa" czy "Na plaży".

WERNISAZ_JEZOWSKA_SYN
Majka Jeżowska o synu Wojciechu Jeżowskim

Majka Jeżowska o swoim życiu seksualnym

Po latach Majka Jeżowska zaczęła tworzyć również repertuar dla starszej grupy odbiorców, jednak dla wielu osób nadal najbardziej znana jest z piosenek dla dzieci. Prywatnie artystka była trzykrotnie zamężna. Z pierwszego małżeństwa z muzykiem Januszem Komanem piosenkarka ma syna Wojciecha.

Nie tak dawno artystka wydała nowy singiel "Skazana", w którym opisała rozstanie ze swoim wieloletnim partnerem Dariuszem Staśkiewiczem.

"Wolę być całkiem sama, niż na wieczną zimę być skazana" - słyszymy w utworze.

Majka Jeżowska w odważnym wyznaniu

Ostatnio Majka Jeżowska była gościnią w podcaście Oscara Netkowskiego i Jacka Szawioły "Damy w mieście", w którym opowiedziała o obecnym momencie życia. Wyznała, że jest szczęśliwą kobietą i nie chce wchodzić w kolejny związek.

"Ja już swoje przeżyłam, byłam trzy razy mężatką, urodziłam dziecko, jestem babcią i jestem spełniona, i mam zaje...go kochanka" - powiedziała artystka.

Dalej zaznaczyła:

"Nie mam potrzeby budowania związku, bo już to przerobiłam na dwóch kontynentach. Pierwszy związek był burzliwy, wylądowałam w szpitalu uderzona w krtań, mogłam przestać śpiewać" - wspominała swoje pierwsze małżeństwo z Januszem Komanem.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości