Małgorzata Foremniak spędziła 57. urodziny na egzotycznej plaży. "Kobieta w kwiecie wieku"

Małgorzata Foremniak
Małgorzata Foremniak
Źródło: MWMEDIA
Małgorzata Foremniak słynie z dystansu do siebie i poczucia humoru. Często dzieli się z fanami na Instagramie zdjęciami z egzotycznych podróży. Tym razem relacjonowała, w jakich warunkach świętuje 57. urodziny.

Małgorzata Foremniak ma na koncie wiele wspaniałych ról. Publiczność pokochała ją nie tylko w filmach i serialach, ale również w programie "Mam Talent!", gdzie była jurorką przez 14 edycji.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Małgorzata Foremniak o swojej dojrzałości. "Mam teraz najlepszy czas"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Małgorzata Foremniak skończyła 57 lat

Małgorzata Foremniak pokazuje fanom, jak spędza wakacje w tropikach. W przepięknych okolicznościach przyrody powitała 2024 rok. 8 stycznia aktorka skończyła 57 lat i z tej okazji opublikowała zdjęcie ze stolikiem pełnym owoców, soków i kwiatów. Gwiazda promienieje z radości.

"Myk, myk, myk i 57 lat… Pyk !!!!" - zażartowała, a w hasztagach przekazała wiadomość: "Kobieta w kwiecie wieku".

Pod zdjęciem aktorki pojawiło się wiele komplementów.

"Masz 57 lat, wyglądasz na 37, to nie fair" - piszą fani.

W komentarzach nie zabrakło również życzeń od znanych osób.

"Foremka! Wspaniałego roku! Sto lat!" - napisała Katarzyna Zielińska.

"Małgosiu, wszelkiego spełnienia wariacie" - przekazała Beata Ścibakówna.

"Kochana! I kolejnych pięknych 57 lat!" - dodała Ewa Wachowicz.

Małgorzata Foremniak o życiu po 50. Czego się nauczyła?

Małgorzata Foremniak jakiś czas temu wyznała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl, czy po ukończeniu 50. roku życia pokusiła się o podsumowanie tego, co udało jej się osiągnąć oraz. Zdradziła też, czy jest spełnioną kobietą.

- Nie wiem, czy analizowanie coś wnosi. Może i tak, czasem warto usiąść i spojrzeć na życie z lotu ptaka. Ale życie jest jak pory roku, każda pora jest inna, niepowtarzalna [...] Jestem już dojrzałą kobietą. Dojrzałość przynosi zupełnie inny pogląd na sprawy życiowe i zawodowe — zaczęła.

Małgorzata Foremniak podzieliła się z nami pewną życiową mądrością, którą zrozumiała dopiero po wielu latach.

- Kiedyś pewna starsza pani, kiedy byłam bardzo młoda, powiedziała mi, że życie trzeba przejść tak, jakby się było w baletkach. Nie rozumiałam tego. Wydawało mi się, że być może to oznacza, że nie trzeba się niczym przejmować i traktować wszystko mniej odpowiedzialnie. Dopiero teraz zrozumiałam, że życie jest kruche, ale w tym momencie, kiedy się dzieje, ono jest najważniejsze, bo to jest właśnie ten moment. Ale i tak wszystko mija. W związku z tym sukces i porażka jest tak samo ważna, jak i nieważna. Najważniejsze jest to, co mamy w środku: prawda, uczciwość wobec własnego serca — dodała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl

Aktorka zaraża fanów pozytywną energią i ma do siebie duży dystans. Poniżej zdjęcie, które zamieściła niedawno na Instagramie z podpisem: "GoldenEye".

"#złoty #wiek #złote #zmarszczki #na #bogato" - dodała w opisie zdjęcia.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości