Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska na wakacjach. "Afrodyta wyłaniająca się z morskiej piany"

Gwiazdy

Autor:
Julia
Sadowska

Małgorzata Kożuchowska korzystając z okresu wakacyjnego, postanowiła wybrać się na zasłużony wypoczynek. Aktorka chętnie korzysta z mediów społecznościowych, czego dowodem są liczne posty zamieszczane w sieci. Na swoim instagramowym koncie gwiazda zamieściła zdjęcia, które prezentują artystkę wśród morskich fal. Fani oszaleli na punkcie tego, z jaką swobodą gwiazda korzysta z uroków wczasów.

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najbardziej cenionych polskich aktorek. Swoje pierwsze kroki w branży stawiała w latach 90. w takich filmach jak "Killer", czy "Pasaż". Od tego czasu jej nazwisko nie znika z pierwszych stron gazet, a gwiazda z biegiem lat została okrzyknięta ikoną stylu. Poczynania Małgorzaty Kożuchowskiej możemy śledzić na Instagramie, gdzie udało się jej zgromadzić pokaźną liczbę ponad 1 mln. obserwatorów. Ostatnie fotografie zamieszczone przez celebrytkę wywołują prawdziwą radość.

Małgorzata Kożuchowska - gdzie spędza wakacje?

Małgorzata Kożuchowska postanowiła w pełni wykorzystać sezon wakacyjny. Aktorka najpierw wybrała się na relaksujący wypad na Mazury, a następnie wybrała się w zagraniczną podróż. Mimo że gwiazda nie określiła, gdzie obecnie przebywa, wnioskując po fotografiach możemy przypuszczać, że nie jest to nadmorski kurort w naszym kraju.

W ostatnio zamieszczonym poście, widać aktorkę, która beztrosko pluska się w morskiej pianie. Ubrana jedynie w czarne bikini, śmieje się do zdjęcia, podczas gdy fale przykrywają jej sylwetkę. Opublikowane zdjęcie opisała krótkim zdaniem, sugerując, że na wczasach spędza prawdziwie radosny czas.

"Jeśli chodzi o wakacje to jestem jak dziecko! Kocham je!" - napisała.

Premiery znanych i lubianych produkcji jesienią w Playerze
Premiery znanych i lubianych produkcji jesienią w Playerze Źródło: Player

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła internautów

Pod postem ukazującym korzystającą z uroków wakacji celebrytkę, pojawiło się wiele komentarzy, wychwalających jej radość oraz "dziecięcy luz". Internauci pozwolili sobie na porównania aktorki do bogini, czy też zachwyt nad jej dobrym wyglądem.

"Boska Kożuchowska" - głosi jeden z komentarzy.

"Niczym Afrodyta wyłaniająca się z morskiej piany. Mega!" - wychwalał obserwator gwiazdy.

"Gosiu ty masz niesamowitą energię i brak matematyki stamtąd bije. Miłego wypoczynku. Pozdrawiam gorąco" - napisała jedna z fanek, sugerując, że aktorka dodaje fotografie bez opierania swojego kontentu na wyłącznie opłaconych postach.

Fani Małgorzaty Kożuchowskiej w sekcji komentarzy podzielili się również swoimi przygodami nad wodą w czasie wakacji oraz życzyli gwieździe udanego wypoczynku. Zachwycali się też, że aktorka pomimo skończenia 51. roku życia ma w sobie młodzieńczą energię, którą zaraża innych.

"Kocham Małgosia tę Twoją energię - totalne źródło i brak metryki stamtąd bije! Odpoczywaj" - stwierdziła internautka.

"Pani Małgosiu, trzy dni temu dałam podobne zdjęcie. Też pełne radości. Mimo moich 60+ dalej lubię zabawę z falami. Pozdrawiam" - podzieliła się w komentarzu fanka.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor:Julia Sadowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości