Małgorzata Ohme w sukni ślubnej. Prezenterka zdobyła się na szczere wyznanie

Małgorzata Ohme
Małgorzata Ohme wzięła ślub?
Źródło: MWMEDIA
Małgorzata Ohme naprawdę zaskoczyła fanów. Choć dziennikarka chwaliła się wielokrotnie, że jest zaręczona, zaznaczała też, że nie spieszy jej się do szybkiego zamążpójścia. Tymczasem na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie w pięknej ślubnej stylizacji. Opis zdradza wszystko.

Prowadząca "Dzień Dobry TVN" rzadko wpuszcza fanów do swojego życia prywatnego. Otwarcie przyznaje się do fobii społecznej, przez którą trzyma się zwykle na dystans. Stąd też zapowiadała, że jeśli do ślubu dojdzie, to zaplanuje go kameralnie, jedynie wśród najbliższych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

PRESSJUNKETDDTVN_CZT_OHME_CHAJZER
Małgorzata Ohme o relacji z Filipem Chajzerem i porannych rytuałach
Małgorzata Ohme i Filip Chajzer uznawani są za jedną z najbardziej lubianych par prowadzących. W "Dzień Dobry TVN" tworzą duet od przeszło 4 lat. Małgorzata Ohme w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą zdradza, co łączy ich poza wizją. Wyjawia ponadto, czy mają rytuały, bez których nie wyobrażają sobie wejścia na antenę.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Małgorzta Ohme w sukni ślubnej

Suknia ślubna jak z bajki. Typowa obszerna księżniczka, z prześwitującym, delikatnym gorsetem piękne współgra z jasną karnacją właścicielki. Ona sama wydaje się przeżywać naprawdę szczęśliwe chwile. W słonecznych promieniach aż błyszczy z radości. Te emocje mają związek z zakończoną właśnie ceremonią zamążpójścia? Nic bardziej mylnego. To znaczy, ślub był, ale... męża brak.

Co więcej, w opisie pod pięknym ślubnym portretem Małgorzata Ohme wyraźnie zaznaczyła nie tylko, że za mąż nie wyszła, ale że nie jest pewna, czy kiedykolwiek to zrobi. To z resztą nie ma większego znaczenia, bo najważniejsze jest dla niej własne szczęście. Dlatego poślubiła samą siebie.

"Zachwyca mnie to zdjęcie. Moja wolność w nim i poczucie szczęścia, pastisz panny młodej, która już nie jest ani panną, ani młoda. Ale w tym zdjęciu jest jakaś piękna energia, pytacie mnie ostatnio o to, skąd ona we mnie" - tłumaczy dziennikarka.

Małgorzata Ohme stosuje się do zaleceń psychologów, którym sama zresztą jest, aby nade wszystko pokochać samą siebie. Wygląda na to, że sesja ślubna jest zwieńczeniem tego dłuższego projektu.

"Uwolniłam to co mnie hamowało, wykonałam prace, która wyczyściła przestrzeń wokół mnie, więc dziś wszystko zakwita, pnie się do góry, już nie wokół mnie, ale we mnie. Jest dobrze, naprawdę dobrze" - przekonuje.

Małgorzata Ohme rozstała się z narzeczonym?

Na początku roku o związku Małgorzaty Ohme zrobiło się naprawdę głośno. Spekulowano, że dziennikarka rozstała się z narzeczonym, Rafałem Jakóbiakiem. Przyczyną tych plotek było nagłe zniknięcie z instagramowego profilu Małgorzaty Ohme większości zdjęć z ukochanym. Fani odkryli też o zgrozo, że para przestała obserwować się na Instagramie. Ostatecznym rozwiązaniem tej kwestii mógł wydawać się fakt, że Rafał Jakóbiak, tym razem na profilu facebookowym, ustawił status matrymonialny jako wolny. Ostatecznie to jednak właśnie on, w rozmowie z Pudelkiem zdradził, czy doniesienia o rozstaniu są prawdziwe.

"Nie, to nieprawda. Usunięcie zdjęć i wymowne komentarze to była taka złość czasowa" - wytłumaczył.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości